Obrázek miminka v ložnici

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana W.
28. 3. 2008
Obrázek miminka v ložnici

Dobrý den, mám hodně osobní dotaz. V ložnice spíme s manželem vedle dětské postýlky s půlročním chlapečkem, kterého stále v noci kojím. Mám ještě tříletou dcerku, její obrázek (tj. tři fotografie z dětství) visí přímo nad postýlkou miminka v sektoru part. vztahů. Holčička ze školky přinesla již několikrát nemoci, vždy to odneslo miminko, dcerka je bez úhony. Manžel vždy staví na první místo také holčičku (celkem pochopitelně:-)), ale bohužel v některých případech mám menší slovo než ona. Myslíte, že by to mohlo být tou fotografií? Holčička je šikulka, mám ji moc ráda, ale přeci jen je rodič nadřazen autoritou malému dítěti. Co mně doporučujete za motiv? Na posílení partnerského vztahu, ale aby to korespondovala s půlročním chlapečkem který pod ní bude spát?

michaela
29. 3. 2008
Re: Obrázek miminka v ložnici

Zkuste fotografii celé rodiny. Fotky holčičky dejte do jejího pokoje.

Jana W.
29. 3. 2008
Re: Re: Obrázek miminka v ložnici

Fotku celé rodinky mám, mohu ji použít. S manželem jsme vybrali také dvě fotografie malých dětí, jak se drží za ruce, chlapec podává své druhé polovičce kytici růži a na druhé ji nese kufr. Obrázek působí moc hezky, mile a zároveň dětsky, je také vhodný?

michaela
29. 3. 2008
Re: Re: Re: Obrázek miminka v ložnici

Je to především Vaše ložnice a Vaše partnerství. Tam dětská láska moc nesedí.

zita
31. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Obrázek miminka v ložnici

V ložici v partnerství jsem měla také obrázek "dětské lásky" a můžu říci, že jsme se s manželem chovali jako děti. Stále jsme se dohadovali nad malichernostmi. Na těchto stránkách jsem se dočetla, že takovýto obrázek v ložnici ne, odstranila jsem jej a mohu říci, že náš vztah se posunul do úplně jiných kolejí.

Jana W.
1. 4. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Obrázek miminka v ložnici

Děkuji moc za rady, mám pocit, že nám manželský život tak trošku stagnuje. Je to celkem pochopitelné, protože máme dvě malé děti a vše se točí kolem nich. Jsou vhodné párové předměty, ale řešila jsem, že je tam umístěna postýlka miminka, tak aby to koresponcovalo i s dětskou tématikou. Tak to tedy nakonec vidím asi na tu rodinnou fotku...

Hanka
2. 4. 2008
jak Míša řekla - ložnice je VAŠE :-)

Janičko, rodinnou fotografii doporučuji spíše do společného prostoru, ne do ložnice. Miminko nijak neodstrčíte do ústraní, když nad jeho postýlkou bude jen fotka jeho rodičů ve vaší ložnici, naopak je to pro něj ochrana, zázemí. Fotografie obou dětí vystavte ve společné místnosti v Budoucnosti, ne v ložnici. Miminko má pro Vás příliš velkou přednost před manželem, zkuste to trošku zharmonizovat a nestrkat manžela nebo spíše skutečné partnerství do ústraní.

Renata :)
2. 4. 2008
Re: jak Míša řekla - ložnice je VAŠE :-)

Jano, když pročítám příspěvky, je zřejmé, že děti upřednostňujete. Je to pochopitelné, ale rady, které jsi zde dostala jsou neocenitelné, pravdivé.....bylo by dobré poslechnout je, v ložnici podpořit partnerství a dětem připravit pokojíček, ve kterém může být obrázků dětské lásky neomezeně.... :) R.

Jana W.
2. 4. 2008
Re: Re: jak Míša řekla - ložnice je VAŠE :-)

Děkuji moc za rady, vím, že jsou neocenitelné:-)) Asi je pravdou, že mají dětičky momentálně přednost, ale uvědomuji si, že vztah je to,co nás "drží" všechny pospolu. Dostala jsem radu, že zde mám umístit rodinnou fotku, tak jsem myslela, že to bude vhodné. Tak zde umístím nakonec svatební foto. Proti tomu nelze nic vytknout, že?:-) Miminko (až přestanu kojit) bude mít pokoj dohromady se sestřičkou.

Hanka
3. 4. 2008
ROZMEZÍ VĚKU PRO DĚTSKOU LÁSKU

Kam tedy s podobnými nádhernými obrázky a motivy dětské lásky? Do dětských pokojů do Partnerství? Ale jaké rozmezí věku, kdy je to ještě brzy a kdy je to již pozdě na "dětskou lásku"? Děkuji.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám