obývačka na J - JZ

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Alžbeta
24. 11. 2006
obývačka na J - JZ

Pekný deň prajem všetkým.Potrebujem pomoc pri vyvážení energií v obývacej izbe s veľkým oknom čiastočne na J a JZ. Ja som jinový Oheň a manžel jinové Drevo. Zatial je tam iba dubová plávajúca podlaha a steny natreté oranžovou farbou, strop biely. Nábytok bude z dubovej dýhy v kombinácii so slonovinou.Takže zastúpenie troch prvkov tu už je, aj trocha Kovu. Zárubne a dvere budú asi tiež z dubovej dýhy - okná sú plastové biele, bol tu aj nápad, že by mohli byť biele. Ďalej neviem, kombinujem neustále, napr.sedačka - slonovina alebo oranžová,koberec možno béžová s hnedou, závesy možno zelené, kovové doplnky, kvety,ešte chýba Voda -napríklad sklo na konferenčnom stolíku... Poteší ma každá rada, verím, že aj pani Renatka poradí, ide jej to neuveriteľne šikovne.

Alžbeta
29. 11. 2006
Re: obývačka na J - JZ

Posunula som svoj príspevok vyššie aby nezapadol do zabudnutia.Pani Renatka, nájdete si na mňa troška čas, prosím.

Renata :)
29. 11. 2006
Re: obývačka na J - JZ

Alžběto, ve vašem obývacím pokoji je hodně ohně. Proto bych sedací volila barvy slonoviny. Koberec může být a závěsy, bych dala tmavě modtŕé, pokud to bude ladit s odstínem oranžové, kterou máš na stěnách. Tím budeš mít zastoupeny všechny elementy. Květinami doladíš a bude z toho moc hezký pokoj. Pokud by se ti modré závěsy nelíbily, můžeš dodat vodní element skleněnými doplňky, obrazem s vodní tématikou, z tvarů jsou to vlnky. :) R.

Alžbeta
29. 11. 2006
Re: Re: obývačka na J - JZ

Modrá na závesy sa mi veľmi nehodí, obývačka je prepojená s kuchyňou- SZ a v tej je okrem slonoviny na dvierkach hodne zelenej - aj na stenách - kôli úniku vody a tým aj financií.Myslela som, že tie dve miestnosti zjednotí trocha zelenej v obývačke.Lenže Drevo podporí Oheň, ktorého ako si písala, mám už dosť. Záves by potom mohol byť svetlo béžový alebo svetlo béžový so zelenou? Prvok Vody dodám hojne sklenenými doplnkami a vhodným obrazom ako si mi poradila. Ďakujem, že si si našla čas a prajem pekný večer. Alžbeta

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám