Obývák-jednotlivé skříňky

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Martina Scheuflerová
28. 6. 2019

Dobrý den, prosím Vás o radu, co dát do obývacích skříněk v jednotlivých zónách? Vím už, jak odekorovat skříňky na povrchu, ale bohužel nevím, co může být ve skříňkách. Děkuji předem za odpověď.

Martina Scheuflerová
1. 7. 2019

Do zóny bohatství jsem dala peněženku, doklady, záručáky od elektrospotřebičů a tlustici, v zóně vědění mám knihovničku, v zóně kariéry fontánu a také knihy, v zóně rodina máme okno, tak tam jsou orchideje a na okně visí křišťál, v zóně slávy mám hodně červených svíček a mapy zemí, v zóně manželství máme 2 dřevěná srdíčka, fotografie, 2 purpurové vázičky a ve skříňce fotografie, v zóně dětí máme gauč a na zdi veliký plakát s levandulemi, v zóně přátel je křeslo a uprostřed stůl. Mám něco změnit?

2. 7. 2019

Dobrý začátek:-) … dál bude dobré si hlídat, v jaké kondici jsou hlavní symboly v jednotlivých sektorech, jestli např. nehynou květiny, nepadají a nerozbíjejí se věci, a samozřejmě víc budou fungovat věci viditelné než uložené ve skříních.

Martina Scheuflerová
2. 7. 2019

Moc vám děkuji za odpověď :) Četla jsem v knize od Karen Kingstonové Zbavte se nepořádku s FŠ, že je důležité i to, co je v jednotlivých skříňkách a hlavně, aby v těch skříňkách bylo uklizeno. Tak uklízím a uklízím a napravuji a napravuji :) Přeji Vám hodně úspěchů s FŠ :)

19. 7. 2019

Díky za přání, nápodobně:-) Jinak, samozřejmě úklid od nepotřebných věcí je dost důležitý, takové zbytečné věci jen zatěžují, podporují lpění na věcech, berou místo věcem potřebnějším.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám