Obývák+ložnice dohromady

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
iv
19. 1. 2007
Obývák+ložnice dohromady

Dobrý den,čtu tady všechny ty příspěvky a tak jsem z toho nadšená, že doufám, že i já se dočkám dobré rady o).Mám byt 2+1 a vzhledem k tomu, že 1 pokoj sdílí můj syn, já přespávám v obýváku.Postel mám umístěnou v sektoru nápomocných přátel,jinam ji dát nejde.Co s tím?Partnera nemám, manžel odešel..snad to není kvůli tomu o)Předem děkuji za pomoc.

20. 1. 2007
Re: Obývák+ložnice dohromady

Pravdou je, že aby se cítil v bytě partner dobře a plnohodnotně, potřebuje důstojné místo u jídelního stolu a v posteli, a alespoň část SZ sektoru bytu pro sebe, tam kde to není splněno, jsou jen malé přepoklady, že bude překypovat spokojeností a plnit své partnerské a otcovské povinnosti.

katty
20. 1. 2007
Jak posílit....?

Připojím se s dotazem, na SZ máme kuchyni, jak v tomto případě "posílit partnera"? V mém případě manžela? :-)

Lucie
20. 1. 2007
Re: Jak posílit....?

A mam co delat v pripade, ze SZ sektor chybi? Manzel si obcas stezuje, ze se v byte citi prebytecny, i kdyz se k nemu chovam hezky (dobre misto v posteli i u stolu ma).

22. 1. 2007
Re: Re: Jak posílit....?

Toto téma tady už bylo mockrát, zkuste projít starší příspěvky.

iv
21. 1. 2007
Re: Re: Obývák+ložnice dohromady

Pane Šmikmátore děkuji Vám mockrát za rychlou odpověď.Já tak před měsícem zahajila menší rekonstrukci bytu a v tomto sektoru momentalně nic nemám.Plánuji tam koupit sedačku bílou koženou (nebo budou lepší 2 křesla a 2 malé taburetky)Jakým způsobem byste mi radil tento sektor uzpůsobit, v případě že je možnost ho celý znovu "udělat"?Děkuji mockrát za radu.

22. 1. 2007
Re: Re: Re: Obývák+ložnice dohromady

Určitě bych celý prostor bytu řešil komplexně, ne jeden kout pokoje, aby to mělo léčivé účinky pro celou rodinu. Takže jestli máte zájem, dejte dohromady půdorys bytu v měřítku a zkonzultujeme možnosti řešení.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám