Oheň x modrá

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hanka
16. 11. 2006
Oheň x modrá

Milá Renatko.:-) Jaký máš názor na to, že můj syn - jak víš, je to jinový Oheň (Buvol - Vůl), stále všude vyžaduje modrou barvu (Vodu)? Jak také víš, už my ostatní členové rodiny - všichni Země ho dost tlumíme. Sama jsem odjakživa měla pocit, že on jediný u nás potřebuje mnoho podpory - tedy Dřevo. Ale sám pořád všude vyhledává a žádá modrou - oblečení, povlečení, stěny, hračky atd. Co si o tom myslíš? Myslíš, že je po mamince emocionální masochista? :-( Děkuji moc za názor. Chci jen názor, ne rady co s tím, ale ráda bych, kdybys tuto situaci procítila a řekla co Tě napadá. Děkuji, pa pa a měj krásný den :-)

Renata :)
20. 11. 2006
Re: Oheň x modrá

Ahojky Hani.... ano, ano, všechno vím a dokonce i to, proč se ptáš. Jsi chytrá! Moooc chytrá! Hodně jsem přemýšlela a podle zásad FŠ jsem nenecházela žádnou logiku proč oheň žádá vodu!!! Proto přišla na řadu intuitivní metoda FŠ.... a tady jsem přišla na to, že všechno se vším souvisí a nemůžeme se řídit pouze čínskými znameními. Tvůj syn je narozený v únoru, tedy dle našeho horoskopu ve znamení RYB!!!!! Proto tolik žádá vodu. Byl by jako kapr na suchu, oheň vyčerpává tím, že podporuje Vás a voda mu pomáhá živit sebe samotného. Potom můžeme logicky vysvětlit, že vodou kterou tolik žádá, živí dřevo a to jsou ta polínka, která potřebuje přikládat do ohně, který podporuje Vás.... :) Určitě máš i jiné vysvětlení, ale tohle napadlo mě. A děkuji Ti, že jsi mě donutila takto uvažovat. :)))))) Renata Ještě bych dodala pro všechny - vím že ty víš- ... na každého z nás má vliv spousta faktorů a rok narození je jen jeden z mnoha. Proto se počítají tzv. 4 pilíře času.... tak daleko nejsem, to neumím, ale mám v úmyslu se tuto metodu v nejbližší době naučit. Krásný den celý den všem :) R

Hanka
20. 11. 2006
Re: Re: Oheň x modrá

ANO. :-) Děkuji, Renatko, moc děkuji. :-)

Renata :)
20. 11. 2006
Re: Re: Re: Oheň x modrá

Čekala jsem víc!!!!!!!!!!!!!!!§

Hanka
20. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Oheň x modrá

:-*

Hedvigka
20. 11. 2006
Re: Re: Oheň x modrá

Velmi ma zaujala odpoveď. Podobne : narodila som sa v znamení Vodnára, KOV-potkan, ale v 7. mesiaci tehotenstva. Mala som sa narodiť až v marci. Platí to obdobne ?

Renata :)
20. 11. 2006
Re: Re: Re: Oheň x modrá

Já si myslím, že je rozhodující skutečné datum narození, nikoli předpokládané!!!!! :) R

Hanka
20. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Oheň x modrá

Renatko, to je hrozně individuální. Je mnoho pohledů, mnoho.

Renata :)
20. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Oheň x modrá

Určitě ano, můžeš nám prosím některé pohledy nabídnout? díky R.

Hanka
20. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oheň x modrá

Nevím, nerozumím ani jednomu a domnívám se, že všechny pohledy jeden člověk těžko může nabídnout (možná tak pan Šmikmátor:-)- tak pište, kdo se vyznáte ve všech těch oborech, které se zabývají datumem narození - FŠ, numerologie, astrologie, neonatologie, neurologie a jiné lékařské obory, další alternativní obory.....??? Je jich mnoho. Každý se najde někde jinde, každý sám cítíme, co jsme, kde jsme víc a kde míň....

20. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oheň x modrá

Myslím že taková univerzální hlava ani není, a jestli po světě chodí, tak to bude nejspíš pěkně nudná chodící encyklopedie... Určitě je pravdou, že by bylo dobře využívat více směrů k posuzování lidí, a nakonec čehokoliv, ale doporučuji mít na paměti, že vedle všech systémů a předurčenosti našeho života máme taky vlastní vůli, kterou můžeme osud i vlastní štěstí do značné míry změnit.

Peta
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oheň x modrá

Ahoj Hani, mohla bych se zeptat, kdy se syn přesně narodil (datum). Asi jsi to tu už někde psala, ale já to nemůžu najít. Díky! P.

Hanka
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oheň x modrá

Ahojky Péťo. Nikdy jsem to tady nepsala, budu ráda, ozveš-li se na mailík. Děkuji.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám