orientace vchodu

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
vlada
13. 7. 2005
orientace vchodu

Za jak důležitou pokládáte vhodnou orientaci vchodu do domu vzhledem k světovým stranám ve vztahu k obyvatelům? Případně umístění vchodu do vhodného sektoru?

17. 7. 2005
Re: orientace vchodu

Vchod by měl být v jangovém sektoru domu, tj. od SV přes V, JV, J, po JZ. Vztah vchodu k uživatelům domu za významný nepovažuji, ale naopak velmi důležité je v jakém vztahu jsou energie domu jako celku (rozhoduje většinou barva a tvar střechy) a směr odkud přichází k domu energie Čchi, tzn. na které straně jsou vstupní dveře do domu.

Alžbeta
6. 9. 2006
Re: Re: orientace vchodu

V bytovom dome je dôležitejší smer prichádzajúcej energie vstupnými dverami do domu alebo do konkrétnych bytov? Predpokladám potom aj meranie od stredu domu pre hlavný vchod a od stredu bytu pre konkrétne byty.

6. 9. 2006
Re: Re: Re: orientace vchodu

Oba ty směry jsou významné, je potřeba napřed dostat co nejvíce energie hlavním vstupem do domu chodbou až ke dveřím od bytu, a potom se posuzuje vstup do bytu podle kompasu ze středu bytu.

Alžbeta
7. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: orientace vchodu

Ako spomaliť tok nepriaznivej energie SV vstupnými dverami do bytu tak aby som nespomalila aj tok priaznivej energie - dvere sú z dubovej dýhy, postačí lesklé kovanie na dverách zvonku? Mali sme predstavu že do predsiene na SV dáme marhuľovú farbu na steny, slonová kosť a dubová dýha nábytok, dlažba svetlo hnedá.Byt bude obývať Oheň a Drevo, len mám pochybnosti, či je tam dosť Kovu - iba na strope biela a nejaké kovové doplnky, zrkadlo - Voda. Možno by sme mali zvoliť bielu na steny, no neviem sa s tým SV vysporiadať aby tam tá zlá energia bola vyvážená.

8. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: orientace vchodu

Sama strana SV nepředstavuje žádnou negativní energii, jsou to jiné faktory které způsobí že je energie negativní, doporučuji pro plynulý tok energie okolí vstupních dveří opatřit dekoracemi tvarů a barev Kovu, možno i použít půlkruhovou rohožku, výrazné kování dveří, bílou barvu na stěny v zádveří apod.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám