Oříšek

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Pavla
18. 2. 2008
Oříšek

Ahoj, mám takový zvláštní problém. Často mi praskají žárovky v lustrech. S tímto problémem jsem se setkala již v domě, kde jsem bydlela s mým bývalým. Ale přikládala jsem to tomu, že tam bylo elektrické přepětí. Jednou mi dokonce praskly žárovky všechny tři v jednom lustru. :( Vždycky je to pecka!! Leknu se. Kolikrát nevyhodím jen pojistky, ale i hlavní jistič...:( Naposledy mi praskla asi před 14-ti dny - to jsem se učila na závěrečnou státnici na VŠ. Když jsem to říkala příteli, a skoro jsem se pyšnila tím, že to bylo jen takové lehké prasknutí, smál se mi.. Prý to je tím, že jsem bez energie.. :D Čím to může být? Mohu být nabitá tak, že způsobím zkrat ve vypínači a následně "shoří" žárovka? Setkali jste se s tím někdo? No a nebo je to nějaké znamení? Vůbec si s tím nevím rady.. :( Díky všem za Vaše názory.. Díky ahoj P.

saša
19. 2. 2008
Re: Oříšek

Ahoj Pavli,mým známým praskají žárovky od té doby,co se jejich syn zastřelil doma....tak mně napadlo,jestli se u tebe v domě nestalo někdy nějaké neštěstí...a dušičky tě prosí o pomoc

Pavla
19. 2. 2008
Re: Re: Oříšek

Ahoj, děkuji za radu. :) Nevím, když jsem bydlela u mého bývalého, byl to domeček na samotě, tak v tom domě umřel starý pán. Bylo to už hodně moc dlouho a myslím, že umřel přirozeně. Nikdy jsem nepocítila jeho přítomnost, fakt ne.. Navíc ten dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí a před námi tam 2 roky bydlel mladý pár.. Já teď bydlím v Praze, bydlím v domě, který prošel totální rekonstrukcí. Jsem první obyvatel.. Co se mohlo stát před tím, nevím.. Zvláštní je, že to začalo až před rokem.. půl roku před tím vůbec nic..:( Jsem z toho jelen.. V naší rodině se něco podobného stalo, ale je to zpět asi 40 let a na jiném místě x km daleko.. Sašo, prosím, nevíš, jestli už nevymysleli Tví známí něco, aby to přestalo? Moc děkuju za jakékoliv nápady!!!!!

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám