Ovce

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Dana
14. 9. 2006
Ovce

Dobrý den, dozvěděla jsem se, že jsem čínské znamení ovce. V charakteristice jsem se dozvěděla, že jsou to lidé bez osobnosti. Mám to chápat tak, že nebudu mít sílu se někdy více prosadit a např. uspět v podnikání???

14. 9. 2006
Re: Ovce

Tak to určitě nebude, pokud máte v rozboru 4 pilířů času jen 1 ovci, tak nebude situace nijak zoufalá, můžete mít v osobnosti ještě další 3 znamení, doporučuji provést hlubší rozbor.

Lenka
22. 9. 2006
Re: Re: Ovce

Tak to jsem ani nevěděla, že ovce má takovou charakteristiku. Zjistila jsem, že mám ovci(kov) také ve dni. a jestli jsem to dobře pochopila, tak den nás charakterizuje nejvíce. Je to tak??? V hodině (děti) mám kovového hada, měsíc (rodiče)kohout/voda a rok mám dřevěného tygra. jak nás ovlivňují další znamení? které je nejdůležitější?

22. 9. 2006
Re: Re: Re: Ovce

Podle části odborníků je to den, podle jiných (a já to cítím také tak) je tím nejvýznamnějším rok narození, a teď pozor: jsou tady ještě další, kteří považují za rozhodující energii dne v oblasti nebeských stonků a současně roku, měsíce a hodiny v oblasti pozemských větví, a ještě jedna skupina dává přednost pouze tzv. esencím, které vyplývají z binomických hodnot roku, měsíce, dne a hodiny - mě se osvědčuje považovat za nejvýznamnější energii roku a po ní dne narození.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám