Pa-kua a světové strany

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hana
10. 8. 2006
Pa-kua a světové strany

Zdravím, prosím o potvrzení nebo opravu. Pa-kua se používá na jednotlivé místnosti, zatímco teorie světových stran na celý plánek bytu? Pak to znamená, že každá jednotlivá místnost má jakoby jen 1 svět. stranu a podle ní volím barvy, tvary dopňků atd.?

10. 8. 2006
Re: Pa-kua a světové strany

Je to jinak, svět. strany rozhodují o energiích vhodných pro konkrétní osoby a činnosti v bytě, následuje rozmístění dekorací podle Pa-kua jednotlivých místností pro danou osobu, ale přitom s respektováním svět. stran, jejich materiálů, tvarů a barev.

Libuše
9. 5. 2007
Re: Re: Pa-kua a světové strany

Dobrý den,když jste psal o rozmístění dekorací podle Pa-kua jednotlivých místností s respektování světových stran, máte na mysli skutečné světové strany nebo vchod = sever ?

9. 5. 2007
Re: Re: Re: Pa-kua a světové strany

Jinak, myslel jsem samozřejmě sektory podle energie vstupu do místností a to respektování svět. stran znamenalo, že v každém tom již určeném sektoru se mohu rozhodovat jaké barvy, tvary nebo materiály použiji, a zde zpravidla přihlížím ke svět. stranám, např. Bohatství mohu vyjadřovat použitím kteréhokoliv z 5-ti elementů, na JV a V se hodí Dřevo, na Z a SZ Kov atd.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám