Panelákový pokoj,postel a zdravotní problémy

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Paty
23. 7. 2007
Panelákový pokoj,postel a zdravotní problémy

Dobrý den všem, myslíte, že byste mi mohli poradit? Můj bratr spí již delší dobu v zóně, která je podle proutkaře nevhodná(geopatogenní zóna)a za hlavou má navíc za zdí koupelnu. Prodělal několik operací uší a nyní trpí nespavostí. Je jasné,že na změnu umístění postele (a tím pádem překopání celého pokoje)je už asi 5 minut po dvanácté,ale rozhodně je potřeba. Panelákový pokoj ale neposkytuje příliš možností-nevhodný roh je směrem na sever,ve východním rohu jsou dveře (tedy zeď,za kterou je koupelna, je severo-východní; postel je umístěna SZ-nohama k oknu), protější zeď je téměř celá jedno okno (jak bývá v panelácích zvykem)a pod ním radiátor. Jižní roh je tedy přímo proti dveřím, což je pro postel prý nevhodné,navíc jsou v něm stoupačky s horkou vodou, v západním rohu (tedy šikmo naproti dveřím, kam se postel doporučuje umístit)je ta část okna, která se běžně otevírá a je k ní potřeba chodit.Takže spát pod oknem také nic moc. Dalším faktorem je pak rozmístění elektroinstalace, kabel pro internet etc. V pokoji je jak PC, tak TV a hifi věž. Bratrovo číslo je 1,tedy východ. Byla bych moc vděčná za radu, který prostor je v daném případě pro postel nejmenší zlo?

michaela
23. 7. 2007
Re: Panelákový pokoj,postel a zdravotní problémy

Paty, co jste myslela pod "nevhodný roh"? V čem je nevhodný? A proč by měl Váš bratr spát za každou cenu v rohu? Stačí mít stěnu za hlavou, nemusí ji mít podél celé postele. Na odrušení geopatogenní zóny zkuste goliáše. Již se o něm tady psalo a je také v nabídce obchodu. Koupelna za hlavou vadí hlavně, když ve stěně, kde máte hlavu, vedou trubky nebo odpady.

Irra
24. 7. 2007
Re: Re: Panelákový pokoj,postel a zdravotní problémy

michaelo, nevhodný roh je v textu příspěvku myšlen ten, ve kterém spí teˇˇd a ve kterém byla nalezena geopatogenní z´´ona. V rohu spát nemusí, ale pokud žijí v paneláku, kde jsou dětské pokoje tak velké, jako u nás, tak tam mají tak málo místa, že to tak prostě vychází

michaela
24. 7. 2007
Re: Re: Re: Panelákový pokoj,postel a zdravotní problémy

No, tak takhle jsem to fakt nepochopila. Spíš jsem myslela na dobré a špatné směry. Asi bych se měla nad sebou zamyslet :)). I my žijeme v paneláku, a přesto to jde mít u zdi jen hlavu. Vzhledem k tomu, že tam těch "fujtajblíků" určitě bude víc, než jen ta jedna zóna, bude určitě dobrý ten goliáš. Ale třeba pan inženýr poradí ještě něco jiného.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám