Panenky-mimina

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Peta
21. 11. 2006
Panenky-mimina

Hani, můžu se zeptat - ty panenky - mimina máš proto,že plánujete mimčo? Pochopila jsem správně?? :) Měj se hezky. P.

Hanka
21. 11. 2006
Re: Panenky-mimina

ano, správně, Péťo :-), plánujeme miminka (pokud já jsem správně pochopila, že mi chceš poradit nejvhodnější plodné dny, které s manželem máme dle astrologie, tak jsi hodná, víme je) :-)

Peta
21. 11. 2006
Re: Re: Panenky-mimina

Hani, to jsem vůbec nemyslela. To já ani neumim..:))Takže neplánujete miminko, ale hned několik? :) Mně to zaujalo - taky bych ráda mimčo, ale panenka mě přišla taková.. no.. divná.. tak jsem Ti chtěla jen napsat, co zkoušim já.. Dali jsme s manželem do cílů malé dětské botičky..Až "zaberou", dám vědět.. :))Držím palce. P.

Hanka
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Panenky-mimina

Ahojky Péťo. To je moc krásná symbolika - ty botičky :-) My máme v Cílích v ložnici kolébku. Panenka - miminko je náhodou moc krásná, třeba jsem ji nedávno posadila k fotografii mojí rodiny - máme takovou velkou fotku, kde sedíme v naší zahrádce na lavičce já a manžel u sebe, já mám na klíně dcerku, manžel synka, všichni jsme v objetí a doprostřed jsem nám na klín posadila to mimčo - je to malinká překrásná panenka, vypadá to úžasně, nenuceně jako skutečně. Peťul, moc Tobě a manželovi držím palce a až budem těhulky dáme si vědět. :-)

Hanka
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

ta fotografie je v sektoru Partnerství

Peta
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

Hani, s fotkou je to bezva nápad!:)Zatim se "snažíme" celých 14 dní..:))).. takže žádný stres. Ale třeba se zadaří a příští vánoce budem tří..:)Měj se krásně a díky za všechny Tvé moc hezké a lidské příspěvky! :)P.

Hanka
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

No někdy jsem fakt cvok, třeba v dětském pokojíčku jsme si naší rodinku sestavili (velikost odpovídala sestavě - rodiče + velké děti + malé děti) z plyšových zvířátek podle toho jakému čínskému znamení patříme do sektoru Budoucnosti, takže nevím co bys mi řekla na naše budoucí miminko co by krásné malinké růžové plyšové prasátko, když se Ti nelíbila panenka :-)))))))))))) 14 dní - to je dobrý - my už více než 3 roky, ale teď je to jiné, víme přesně proč to "nešlo", mnoho jsme s manželem oba pochopili. :-)

Hanka
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

Pro všechny ostatní - prosím vás, takovéhle a podobné věci rozhodně nedoporučuji, to je o osobním pocitu každého, my jsme taková bláznivá celá rodina, činí nám to radost a potěšení a sem jsem to napsala jen pro zasmání. Rozhodně jsem tím nechtěla říci, aby si každá "normální":-) žena, která chce, aby se jí příští rok narodilo miminko, dala ke svatební fotce do partnerství nějakého vepříka - to ne!!!! :-)))))

Peta
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

Růžové prasátko? :))) Jste veselá rodinka!:))) Máš pravdu, že miminko přijde v ten pravý čas, viď? P.

Hanka
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

určitě, Péťo :-)

Dáša
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

Ahoj Hanko, myslíš, že může být jiný důvod, proč se nedaří děťátko i jiný než zdravotní???

Renata :)
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

Ahoj Dášo, sice otázka nebyla adresována mě, Hanča se určitě vyjádří také, ale na tento dotaz mám potřebu odpovědět taky..... Téměř vždycky, když se miminko nedaří, je prvotní důvod jiný než zdravotní. Ten zdravotní je až následek našeho chování, cítění. Chce to uvolnění, pochopení a trpělivost, ale to už psala Hana. Tak hodně štěstí ! :) R.

Lucka
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

Už se o miminko snažíme několik let, ze zdravotního hlediska jsme prý oba naprosto zdraví..Tak proto se ptám, kde by mohl být zakopaný pes..:(

Hanka
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

Dášenko, určitě. Skutečné chtění miminka je někdy otázkou, zvláště u druhého partnera. Když se zamyslíš.....chtěli jsme to doopravdy? Další věcí je správná doba, nemusí být zrovna vhodný rok pro miminko. Stejně tak je důležitá doba plození. Já např. přišla na to, že jsme tři a půl roku, skutečně měsíc co měsíc plodili miminko v různé doby, ale nikdy ne, když jsem měla menstruaci, to mám skutečně jistotu, že to nebylo nikdy, no a teď jsem přišla na to, že z astrologického hlediska je v tuto dobu právě obloha stejná jako v den, kdy jsem se zrodila čili nejvhodnější den plodit - no a to je den mé menstruace. Pak je důležité mít prostor pro očekávané miminko. Je toho hodně a já holky moje zlatý teď spěchám pro dětičky, budeme společně péct, ale ještě jsem určitě přijdu, teď vážně musím, mějte se moc a moc krásně.

Dáša
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

My zkoušíme už asi tak 3 roky. Myslím, že oba chceme, ale možná se mýlím.. Tak držím palce a zkusim popřemýšlet! :)

val
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

Jestli to taky někdy nemůže být opačná příčina , co když chcete moc?Co takhle zkusit přestat chtít za každou cenu a jen tak v klídku a v pohodě.Vědět , že to přijde až bude čas, ale nelámat to přes koleno.Nemít ten pocit , že to musíte dokázat za každou cenu.Samozřejmě , tahle teorie se dá zkusit , pokud jste oba z lék. stránky v pořádku.V.

Hanka
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

Přesně tak. Jak už psala i Renatka o tom uvolnění a klidu. :-) Když se tolik soustředíte jen na mimi, tak doslova zadusíte prostor, zavřete mu dveře, protože nemůžete být otevřeni v očekávání, když jste zadušeni, chce to uvolnit se, s radostí očekávat miminko, ale ne být na té myšlence závislí (tzn. upřednostňuji to, abych byla těhotná, ale nejsem na tom závislá, z čehož plyne, že se prostě vůbec nic neděje, když nejsem a tímto je cesta otevřená a ono si vás najde) a neuzavírat se, zůstat otevřená :-)

saša
21. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Panenky-mimina

Ahoj holky,tak o tom moc chtění mužu napsat knihu.....já 3xpotratila,z toho 2mimoděložní těhotenství,vzali mi oba vejcovody a nám nezbylo nic jiného,než jít na IVF-a teď máme krásné dvojčátka....ale proč píšu,já mám v ložnici na nízké skříňce v budoucnosti takovou sloní rodinku/keramika/,prostě máma,táta a takoví dva malí slonečci a asi před týdnem jsem k nim přidala ještě jedno malinkaté sluňátko-ale už stačí jen jedno!Když nad tím vším přemýšlím zpětně,manžel byl báječný,moc mně podržel,mně to hrozně vzalo,ztratila jsem chuť žít...,ale je to paradox,jako by nás to neštěstí sblížilo,asi to tak mělo být a byla to pro nás škola-ale trvdá,moc Vám všem přeji mimča Saša

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám