Partnerství

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Kristýna
5. 3. 2006
Partnerství

Dobrý den. chtěla bych vás poprosit o radu.Z jistých důvodů jsme byli nuceni se s partnerem nastěhovat do nedostavěného rodinného domu. V části, která je nedostavěná se nachází sektor partnerství. Jak můžu posílit tento sektor v rámci jednotlivých obyvatelných místností? Děkuju

S.
6. 3. 2006
Re: Partnerství

Ten sektor je v pravém rohu pokoje (od vstupních dveří). Posílíš ho párovými předměty - pár kachniček, pár červených svíček, které budeš často zapalovat, dvojrammený svícen, obrázky pro posílení zamilovanosti, vaše krásná momentka či fotka tebe a partnera v rámečcích, červené kvetoucí květiny, kovová zvonkohra, křišťálová srdíčka... Je toho strašně moc, základ je nemít v tom rohu třeba psací stůl (přednost má kariéra), kaktusy, prach, uschlé květiny, vzpomínky na bývalé lásky, ledničku (ochlazení), nože,... apod. Nejlepší je třeba 2 místná pohovka. Pozor: sošky vždy ve stejné velikosti!

S.
6. 3. 2006
Re: Re: Partnerství

Pochopitelně myslím svícen dvojramenný.

Lenka
9. 3. 2006
Re: Re: Partnerství

Jejej! :-) Teď tu čtu, co všechno nemít s sektoru partnertsví a koukám, že tu je i lednička. A já ji tam samozřejmě mám. :-( Bohužel nejde dát někam jinam. Je nějaká možnost, jak to řešit? možná proto taky jsem bez partnera a nemůžu toho pravého najít.:-) Díky za radu.

js
10. 3. 2006
Re: Re: Re: Partnerství

Lednicka je soucasne symbolem plneni vlastniho bricha, je potreba se rozhodnout mezi chuti hledat vhodneho partnera a uspokojovanim jen svych vlastnich potreb.

Lenka
10. 3. 2006
Re: Re: Re: Re: Partnerství

Děkuji za odpověď. I když mě trošku zmátla. :-) Já bych si přála svoje bříško naplnit - jenže miminkem. :-) A k tomu je zapotřebí ten partner.A na uspokojování jen a jenom mých vlastních potřeb zas až tak nehledím. Ale přece jenom je mi už 31 a přála bych si založit rodinu. Takže co s tou ledničkou??? Přeji hezký den!

js
10. 3. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Partnerství

Slo samozrejme o naplnovani jidlem, lednicka ma dobre misto v sektoru napomocnych pratel, pokud se tam da umistit.

Lenka
13. 3. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Partnerství

Bohužel - jak jsem psala, tak s ní bohužel nikam jinam nehnu. zbývá mi místo pouze v rohu partnerství. nedá se něčím eliminovat? dala jsem na ní aspoň mandarínské kachničky a magnetky ve taru srdce. Pomůže to?

js
15. 3. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Partnerství

Ano, ale jenom trosku...

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám