pes

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Eva
18. 3. 2007
pes

Dobrý den, brzo si budeme pořizovat nového psa a muž má vyhlídnutu černou fenu něm.ovčáka. Když k nám přišla poprvé, trochu jsem se zalekla té sytě černé barvy její srsti. Když pobíhala po zahradě, působilo to na mě podivně, docela jsem se jí bála. Ale na druhou stranu je to vycvičený, hravý pes, který má rád děti. Chtěla bych Vás poprosit o názor, zda má dle FŠ barva zvířete nějaký vliv na majitele, tak, jak se např. hovoří o černých kočkách apod. Může snad takový pes přinést neštěstí do rodiny? Děkuji velmi za odpověď.

Hedviga
18. 3. 2007
Re: pes

Pokúste sa dostať ku knihe : Anastasia Semjonova : energie domu a jak s ní pracovat. Moje skúpsenosti : hnedý psíček -kokršpaniel.

marcela
18. 3. 2007
Re: pes

proč by černá kočka měla přinášet smůlu do rodiny? To snad ne. Měli jsme 9 let černou kočku a nemám pocit,že by nám přinášela smůlu. Naopak byla naše sluníčko. U rodičů jsme měli malou černou fenku 18 let a opět nemohu říci, že by naší rodinu provázela smůla. A vlastně, co považujete za smůlu?

Káča
18. 3. 2007
Re: Re: pes

Ahoj já si taky myslím že barva srsti nemá vliv spíš povaha zvířátka a pokut to není přímo krvelačná bestie tak si myslím že zvířata vnáší do domu pohodu.Mám černou kočku je skvělá a myslím že nám přinesla spoustu štěstí a radosti.

michaela
18. 3. 2007
Re: pes

Měli jsme černého knírače, nyní máme hnědého retrívra a černobílého oříška a radost nám dávají všichni stejnou. Ono je to hlavně o lidech a přístupu ke zvířatům. Když se máte rádi a vzájemně se respektujete, není čeho se bát. Šťastný pes přináší dobrou energii a na barvě nezáleží.

katty
19. 3. 2007
Re: pes

Taky si myslím, že na barvě nezáleží. Vlastně jsem vždycky měla černého psa a když jsem si šla do útulku pro toho posledního, chtěla jsem psa "hlavně ne černého" .... no a přivedla jsem si zase černého :-)) tak nevím... Spíš mám z pohledu FS jinou zkušenost ohledně psů - vždy jsme měli fenky a vůbec v naší domácnosti jsou kromě manžela jen samé ženské i co se týká zvířat. I do útulku jsem šla zase pro fenku (a to už doma jednu máme) ale nevím co se stalo...přivedla jsem si psa. Pořádné 40ti kilové psisko. A od té doby mám prostě pocit že se v domácnosti něco změnilo...jakoby manžel "zmužněl" nebo co :-)) ...

Peta
19. 3. 2007
Re: Re: pes

Ahoj Katty, asi mu psisko pomáhá srovnat tu nerovnováhu mužské a ženské energie u vás doma... Fajn zjištění, ne? :)P.

ada
19. 3. 2007
Re: Re: Re: pes

Dá se nějak zjistit,která zvířata jsou víc jin a která více jang?Možná je to blbost?která mi ted napadla.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám