Plyšové hracky a dary od bývalých priatelov

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Klara
23. 8. 2018

Dobrý deň
Chcela by som sa spýtať aký máte názor alebo ako sa na to pozerá Feng shui keď si dospelý necháva plyšové hračky z mladosti,bráni to dozretiu a možnosti nájsť si partnera alebo je plyšák príjemná pripomienka osoby ktorá ho darovala a zážitkov s ňou a podporuje detskú radosť zo zivota a kreativitu? Mám plysaka od člena rodiny ktorý mi ho daroval v ťažkých časoch aby ma potešil,a ja neviem či si ho nechať ako milu pripomienku tohto cloveka a oporu,alebo ma ten plysacik stále energetický drží jednou nohou v minulosti.
Tiež by som sa chcela spýtať čo je dobré a vhodné z hľadiska Feng Shui urobiť s darmi od bývalých priateľov a ľudí s ktorými viac nie som v kontakte alebo fotkami s týmito ľuďmi,či si nechať na pamiatku alebo dať preč a symbolický tak poslať do minulosti
Ďakujem vopred za odpoved

24. 9. 2018

Dobrý den,

nechávat si hračky na památku není nic negativního, často se stejně stává, že se časem rozpadnou samy, až už vypršel jejich čas... Dárky od bývalých přátel, pokud se dál nemáte potřebu vidět, není potřeba uchovávat, zbytečně připomínají něco, co už je dávno pryč.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám