po úklidu

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lucka
20. 3. 2007
po úklidu

Dobrý den, důkladně jsme doma uklízeli (a hodně toho vyhodili), během úklidu táta po dlouhé době našel práci, ale mamině se naopak v práci dařit přestalo. Čím to může být?

Ola
21. 3. 2007
Re: po úklidu

Ahoj Lucko, řekla bych, že věci se daly do pohybu. Potřebovali jste si udělat prostor. Věci staré ustupují novým a maminku čeká zamyšlení nad svou prací a situací, nejspíš brzy příjde na to, že chce dělat něco jiného, co ji posune zase dál, obohatí, rozšíří obzory... Neviděla bych to černě. Je to jako s celostní medicínou. Když začneš tělo léčit /a tím myslím OPRAVDU léčit/, tělo se nejdřív zbavuje toho "odpadu", jedů, příčiny nemoci a to se projeví přechodným zhoršením /vyrážka, horečka,.../ Potom už to je jenom lepší a lepší. Všechno má svůj čas a důvod, at\' maminka věří a je v pohodě!

Lucka
21. 3. 2007
Re: Re: po úklidu

Díky:-) Doplňuji jen, že táta je jangový vodní drak a mamina jinový vodní had. Napadlo mě, že možná něco zůstalo nedodělané.

Renata :)
21. 3. 2007
Re: Re: Re: po úklidu

Lucko,pokud dojde k mnoha změnám najednou, nebo opravdu velkému úklidu, může se stát, že se některá oblast dočasně zhorší. Pokud se situace nezlepší po 21 dnech,bylo by vhodné prozkoumat, jestli v některé oblasti, (odhaduji sektor partnetství - ženy), není něco nevhodného, co tam dříve nebylo, nebo zda třeba velký úklid v tomto prostoru nebyl proveden dostatečně, či vůbec. Také by neuškodilo, kdyby se do prostoru obou rodičů přidala velká kovová zvonkohra a několik doplňků elementu dřeva. :) R.

Lucka
21. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: po úklidu

Už je to víc než 21 dnů, uklízeli jsme v polovině února. Ano, sektor partnerství v obýváku zůstal beze změn - k tomu jsme se nedostali a podle mě by to byl potřeboval hodně. Možná na to nebyla vhodná doba - ještě k tomu nedozráli rodiče. Jinak kovová zvonkohra tam visí už dlouho a element dřeva je taky slušně zastoupený:-) Uvidím, jak to bude dál:-)

Renata :)
21. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: po úklidu

Bingo! Až bude mít maminka pocit, že se svou prací potřebuje hnout, poraď jí, ať provede úklid a úpravy v sektoru partnerství, tam to visí..... :) R.

Lucka
21. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: po úklidu

Dík za potvrzení, už jsem jí to říkala několikrát a ona taky sleduje tuhle diskuzi:-)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám