Poděkování - Peta - salamina

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Helena
28. 4. 2007
Poděkování - Peta - salamina

Chtěla bych touto cestou poděkovat Petě (salamina@centrum.cz), díky které jsem pochopila nejen svého muže, sebe, smysl života, ALE... Po letech marného snažení o miminko jsem zkusila "Peti metodu" a Peťo, drž se!!!! JSEM TĚHOTNÁ!!!!!!! :-) Píšu a pláču šťěstím. Asi Tě stále zlobí připojení na net, že tu nejsi vůbec vidět, ale snad si to brzy přečteš si to a budeš se radovat se mnou! :-) Máš moji hlubokou úctu a budu šťastná, když se někdy poznáme i osobně. Už teď si zamlouvám numerologický rozbor od Tebe pro naše miminko! :-) Zdraví Tě Helena R. (kadeřnice:-)), až budeš moci tak se mi prosím ozvi. Děkuji moc a moc! :-)

Zdeňka
29. 4. 2007
Re: Poděkování - Peta - salamina

Ahoj, moc gratuluji! :) I mně Peta moc pomohla a to s mým celoživotním problémem, se kterým jsem bojovala přes 40 let. Problém zvaný nadváha.. Nedala mi žádný samospasitelný lék, ale změnila mě od základů. Ani nevím, čím to vlastně dokázala! :) a vše začalo právě jejím numerologickým rozborem..a úplně na začátku byly tyto úžasné stránky! :)

Ifča
29. 4. 2007
Re: Re: Poděkování - Peta - salamina

tak ten problém s nadváhou by mě také zajímal. Vyzkoušela jsem STOB, ale chutě na sladké mám stále a kila nejdou dolů.

Zdeňka
29. 4. 2007
Re: Re: Re: Poděkování - Peta - salamina

Ahoj Ifčo, jak říkám u mě to začalo tím rozborem, pak jsme se sřečily (Peta je taková hodně kamarádská, ani já jsem neměla problém se jí svěřit, je naprosto v pohodě, přišlo mi, že ji znám už nejmíň 10 let!:)) Takže nevim, jestli jí mam lézt do zelí a říct to tady přímo nebo jestli Tě mám na ní odkázat..

Peta
30. 4. 2007
Re: Re: Re: Re: Poděkování - Peta - salamina

Helen, to je SUPEER!!!Jsem mocmocmocmoc ráda, že to vyšlo a jsi spokojená! Určitě se ozvi na mailík a hlavně na sebe dávej pozor a... užívej si to! :) Držím palce!!!! Zdeňko, jsi skvělá! Napiš, jak pokračuješ. A s tím podnikáním - vauuu! Neříkala jsem Ti to? :)) Papa P. :) (ještě nemám trvalé připojení, mělo by být v nejbližších dnech, tak pak už zase budu akčnější..:))

ifča
30. 4. 2007
Re: Re: Re: Re: Poděkování - Peta - salamina

tak to ti neporadím. Ráda bych se s ní zkontaktovala. Díky.

Ifča
30. 4. 2007
Re: Re: Re: Re: Poděkování - Peta - salamina

Zdeni, tak to ti neporadím. Ráda bych se s ní zkontaktovala. Díky.

Zdeňka
30. 4. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování - Peta - salamina

Tak jí Ifčo napiš, já zhubla za 2 měsíce 15 kilo. Možná se Ti to zdá málo, ale pro mě je to velký úspěch. Hlavně se mi kila nevracejí zpět a cítim se dobře. Nejmíň o 10 let mladší!:)

Ada
4. 5. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování - Peta - salamina

Holky,jestli vám můžu poradit,s tou nadváhou .Zkuste jít ke kineziologovi.Sám kineziolog mi řekl,že pomocí ní schodil 25 kg.Tak to stojí za zkoušku.A řekl mi,že žádnými tabletami se trvale neschudne.

Zdeňka
4. 5. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování - Peta - salamina

Ado, trvale Tě nadváhy nezbaví tabletky ani kineziolog. Člověk musí změnit svůj jídelníček, začít se pohybovat a dodávat tělu, co potřebuje..

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám