Podkrovní pokoj bez okna

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Mirek
10. 2. 2006
Podkrovní pokoj bez okna

Moje přítelkyně spí v pokoji (2x3m), kde není okno. Pokoj vznikl v rohu pod střechou tvaru jehlanu, takže má 2 šikmé stěny nad postelí. Budu-li brát poslední schod v patře pro orientaci, je tento pokoj v oblasti partnerství. Může tento stav ovlivňovat náš vztah? (V tomto pokoji já nespím, přítelkyně ke mě jezdí na víkendy už 6 let) Od počátku náš vztah není v pořádku. Svojí přítelkyni bych charakterizoval jako osobu, která neustále řeší nějaké problémy (převážně zbytečné) Děkuji

10. 2. 2006
Re: Podkrovní pokoj bez okna

Ten pokoj cítím jako dost nešťastný a určitě přítelkyni dost ovlivňující, doporučuji se poohlédnout po klidnějším prostoru pro spánek, určitě s oknem a rovným podhledem stropu alespoň nad postelí.

Míša
11. 2. 2006
Re: Re: Podkrovní pokoj bez okna

Takže by možná po 6 letech bylo na čase, abyste se koukli po něčem společném a tvá přítelkyně z tohoto prostoru "vypadla" - to je přece jedinečná příležitost ;-)!

Mirek
26. 2. 2006
Re: Re: Re: Podkrovní pokoj bez okna

... jedinečná příležitost ... pravda, ale pozdě. Už jsme se rozešli. Ona chtěla do bytu, já chtěl stavět dům. Neshodli jsme se během těch let snad vůbec na ničem. Ikdyž jsem se rozešel já s ní a ona mě stále miluje, pořád přemýšlím, co jsem měl dělat jinak, aby byla šťastná. Moc se trápím, že jsem jí rozchodem ublížil, ale nikam to nevedlo.

Míša
26. 2. 2006
Re: Re: Re: Re: Podkrovní pokoj bez okna

Mirku, dělat jinak jsi mohl určitě spoustu věcí..., ale to je tím, že se posunuješ dál i ty sám stejně jako se posunuje ten vztah... Možná, že už to nebylo ono delší dobu, možná že jsi s ní byl částečně i ze zvyku a namlouval jsi si, že se to časem spraví a bude to lepší... Upřímně, a ty jsi se s ní cítil šťastný a spokojený? Možná, že tě stále miluje a ty k ní taky stále něco cítíš, ale udělal jsi tu nejlepší možnou věc... pro ni i pro sebe. Možná, že byste vedle sebe dokázali ještě pár let žít, ale neshodli jste se ani na banálních věcech... Ten vztah nějak fungoval, ale oba by vás hodně vyčerpával a byl by hodně náročný, protože by jste řešili úplně všechno... a nějaká shoda v životních postojích pro fungující vztah musí být..., protože jinak souznění těžko dosáneš... Nebudu ti psát, že to bude dobrý, ale vem si to tak, že jednou bude s někým, s kým jí to bude /doufej/ víc klapat a bude šťastná a spokojená stejně jako ty... Někdy se prostě lidi rozcházejí, prostě proto, že spolu nedokáží vyjít, i když se moc milují... A právě proto... Věř mi, vím o čem mluvím - vlastně píšu...

Mirek
1. 3. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Podkrovní pokoj bez okna

Asi máš pravdu. Nebyl jsem s ní ani šťastný, ani spokojený. Ale asi si dokážeš představit, jak mi je, když mi volá, ať se vrátím a že půjdem bydlet do bytu. A když řeknu, že NE, tak se rozbrečí, řekne, že jsem bezcitný a zavěsí. A věřím ti, že to bude dobrý.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám