poličky , nástěnka, knihovna

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Alena
2. 2. 2006
poličky , nástěnka, knihovna

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat na váš názor na poličky v pokojích. Prý určitě nemají být nad postelí, snad ani nad pracovním stolem. Pokud je vůbec používat, jsou nějaké vhodnější sektory?A co nástěnka (korková v dřevěném rámu)? Dcera má v pokoji borovicový psací stůl v sektoru děti-budoucnost. Moc ráda a pěkně maluje a chtěla by mít nad stolem nástěnku a dávat na ni svoje obrázky. Nedávno jsem tady četla, že nejsou vhodné otevřené knihovny a že je potřeba knihy alespoň na noc přikrývat. Jak je na tom prosklená knihovna? Je ve výsledku působení knih nějaký rozdíl? Děkuji za váš názor.

3. 2. 2006
Re: poličky , nástěnka, knihovna

U knih je nejvýznamnější působení jejich energie, tzn. jejich obsahu i titulů, které čtemě na hřbetech knich, proto doporučuji se obklopovat knihami se vztahem k tomu co chceme žít. Police řežou prostor, vysílají ty známé jedovaté šípy, proto se doporučuje police zakrývat tam, kde jsou proti postelím. Prosklení v místech proti posteli ovšem ne, působí zde negativně podobně jako zrcadla. Proti nástěnce nemám námitky, podstatnější je, aby dcera neseděla zády do otevřeného prostoru.

Alena
5. 2. 2006
Re: Re: poličky , nástěnka, knihovna

Děkuji vám za odpověď, ale jak to myslíte, aby dcera neseděla zády do otevřeného prostoru? Když je stůl u stěny, nemůže u něj sedět ani jinak než zády do prostoru. Jestli to tedy dobře chápu. Děkuji za vysvětlení.

5. 2. 2006
Re: Re: Re: poličky , nástěnka, knihovna

Právě to posezení u stěny doporučujeme změnit tak, aby byla záda u stěny a koukalo se do otevřeného prostoru, s dobrým výhledem na dveře i ven z okna.

Alena
2. 6. 2006
Re: Re: poličky , nástěnka, knihovna

Konečně by snad mohlo dojít k realizaci nástěnky u dcery v pokoji v sektoru "děti, budoucnost" (Z), kde by si ráda vystavovala svoje obrázky, protože moc ráda maluje. Najednou mě ale napadlo, jestli zapíchávání špendlíků, které bych používala na přidělávání obrázků, nebudou negativně ovlivňovat tuto oblast života. Ráda bych znala váš názor, děkuji.

3. 6. 2006
Re: Re: Re: poličky , nástěnka, knihovna

Necítím ty špendlíky negativně, budou zapíchané špičkami dovnitř, takže nebudou agresivní na venkovní straně.

mirka
6. 6. 2006
Re: Re: Re: Re: poličky , nástěnka, knihovna

a co s poličkou priamo nad postelou????? dali sme ju tam s manzelom preto, ze mame taku malu splanu, ze sa tam ziadne nocne stoliky nezmestia. aj ked...nie je naj skoro nic, len mala lampa, sem-tam kniha (tie väcsinou davam vedla postele)a 3 sosky. je v sektore deti-buducnost.

7. 6. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: poličky , nástěnka, knihovna

Jde o vaše pocity, kdybyste se cítili pod poličkou nějak ohrožováni, neklidně spali apod, tak ji raději pověste jinam.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám