Pomooc ! ! !

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
asalvo
2. 5. 2007
Pomooc ! ! !

Ahoj. Prosím o pomoc. Nastupuji do nového zaměstnání a náhodou jsem se dozvěděla, že budu mít stůl po pánovi, který umřel na rakovinu. Jsem pověrčivá a mám z toho špatný pocit. Lze tu negativní energii nějak potlačit? Moc děkuji.

simona
3. 5. 2007
Re: Pomooc ! ! !

Ahoj. Mám velice dobrou zkušenost s mořskou solí. Trochu soli do vody a nábytek důkladně omít. Pak je bobré použít křišťálek nebo krystal himalájské soli (halit). Ten uložit kdekokoliv na stole nebo v něm. Sůl ztáhne všechny negace. V prostoru můžeš použít citrómovou silici do aromalampy. Je to jednoduché, ale opravdu účinné. Hodně štěstí v nové práci.

asalvo
3. 5. 2007
Re: Re: Pomooc ! ! !

Simono, moc děkuji.Ten krystal himalájské soli je to samé jako solná lampa? Tu mám. Kamarádka mi dnes přinesla i čínskou minci pro štěstí a růženinovou pyramidku, doufám, že to všechno zabere. Díky:-)

Lucka
4. 5. 2007
Re: Pomooc ! ! !

Sůl je dobrá a osvědčily se mi i aromaoleje - pár kapek do horké vody a tím celý stůl důkladně umýt a třeba každý týden opakovat, dokud se u něj nebudeš cítit dobře. Moc dobrý je na to yzop nebo šalvěj. A zapalovat solnou lampu. Pokud je to možné, celý prostor si přeorganizuj podle svého.

Renata :)
4. 5. 2007
Re: Re: Pomooc ! ! !

Lucko, nemoci jsou následkem našeho jednání, ten stůl nehraje roli. Leda by stál na geopat. zoně. Stůl si důkladně omyj, rady zde uváděné jsou dobré. Sůl, šťáva z citronu do vody, yzop, šlavěj, vše je dobré. Ten krystal soli časem vrať zemi a kup nový, protože když vsakne mnoho, začne to znovu vracet do prostoru. Možná bych raději pro tvůj klid nejdříve volila misku se solí, která veškeré negace natahne do sebe a nejpozději za týden dala čistou. (Použitou sůl v každém případě spláchnout do WC!!!!) Prováděj to s myšlenkou, že sůl do sebe vsakuje veškeré tobě neprospívající energie a spolu s vyhozenou solí odchází nenávratně pryč.... Několikrát zopakovat a teprve potom bych umístila krystal soli. Jen se vyvaruj toho, aby každý pohled na krystal ti připomenul, proč ho tam máš. To by nebylo dobré, jen bys tu myšlenku umocňovala. Doporučila bych krátkodobou očistu a víc nad tím nepřemýšlet. :) R.

asalvo
4. 5. 2007
Re: Pomooc ! ! !

Holky, ještě jednou díky. Hned je mi lépe na duši.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám