pomůžete mi holky prosím?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Káča
20. 3. 2007
pomůžete mi holky prosím?

Ahoj mohli by jste mi prosím poradit zřizuji si obchůdek a nevím jak ho vymalovat přemýšlí o světle oranžové do půl stěny jsou tam dlařdice v barvě hořčice jsem narozená 20.2 1979.A ještě jeden dotaz jak jsme na tom s přítelem když je narozen 7.5 1973.Myslela jsem že jsme pro sebe narození ,ale poslední dobou nevím .Předem ď... a pá

Dana
21. 3. 2007
Re: pomůžete mi holky prosím?

Káčo, hořčice a oranžová? Nebude to moc jednobarevné? Přemýšlela jsi o nějaké barvě kontrastní? Nebo co třeba světle zelená?(Hlavně jde o to, co v tom obchůdku budeš prodávat, aby zvolené barvy ladily se zbožím.)

Renata :)
21. 3. 2007
Re: pomůžete mi holky prosím?

Kačko, jsi jinová zemská koza, přítel jinový vodní vůl. Vaše elementy potřebují sladit prvkem kovu. Co se týká barev do obchůdku, budou ti příjemné barvy ohně, doplňky zelené. Kontrast mezi dlažbou a malbou bych rozdělila listelou v odstínech zelené barvy. Ale nevím, co budeš prodávat... :) R.

Káča
21. 3. 2007
Re: Re: pomůžete mi holky prosím?

Holky díky moc za radu v obchodě budu prodávat byliné čaje přírodní kosmetiku solné lampy sole do koupele a sušené ovoce.Přinesla jsem si z knihovny hromadu knížek a jsem zmatená víc než před tím.Měla bych snad každou stěnu vymalovat jinou barvou? Jenže místnost je natočená tak že sv strany se dělí do pulky zdi.A nevím kam s pokladnou.Nejradši bych na JV a to bude sektor partnerství ,ale nemám z toho špatný pocit.A ještě jeden dotaz asi hloupej jak sladit náš vztah prvkem kov? díky předem

Renata :)
22. 3. 2007
Re: Re: Re: pomůžete mi holky prosím?

Kačko, tak tady bych šla určitě do příjemných jarních barev, ale určitě ne každou stěnu jinak. Barevnosti dosáhneš také sortimentem v obchodu. Co se té pokladny týká, tak by byla lepší v bohatství, protože na JZ by se mohlo stát, že se penízky rychle rozkutálí.Tak to cítím já, ale toto ti přesně poradí p. Šmikmátor. Sladit prvkem kov - tzn. doplnit společné prostory o doplňky elementu kov. Spoustu inspirace najdeš v předešlých příspěvcích. :) R.

Káča
22. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: pomůžete mi holky prosím?

Renčo já jí původně chtěla do bohatství jenže to je u okna a naproti dveřím což podle informací co mám je dost nepříznivá poloha pro cokoliv.A dočetla jsem se že Jih je nejšťastnejší strana tak kdyby to byl ´JV tak jsem myslela že to nebude špatný a měla bych vyhled na dveře i okno.A s tou barvou jste mě dost pomohly myslím že to bude světle zelená skoro pastela zelenou nemám ráda ,ale do týhle představy jsem se zamilovala.Bude to přesně jak říkáš jarní a svěží. Tvůj názor je pro mě duležitej ani nevím proč většinou si dělám všechno sema ,ale ty jsi mě ňák vzala.

Renata :)
22. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: pomůžete mi holky prosím?

Díky, to se hezky čte..... Ještě k té pokladně, JV náleží bohatství a pozice výhledu na okno a dveře je výhodná. Zdá se, že pro pokladnu v tomto místě převažují +. :) Tak hodně štěstí určitě dej vědět, až obchůdek otevřeš. Spousta věcí se dá doladit za chodu. R:)

Káča
22. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: pomůžete mi holky prosím?

Díky pa pá

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám