Poradí prosím někdo co nejrychleji?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Renata
12. 12. 2006
Poradí prosím někdo co nejrychleji?

Zdravím všechny a mám takovou horkou prosbu.Nečekaně mám zítra volný den a tak jsem se rozhodla narychlo dát do pořádku svou pracovnu a ráda bych ji vymalovala a použila nějaké vhodné barvy.Poradí mi prosím někdo,jaké barvy se hodí do mísnosti ,která se v domě nachází v sektoru vědění, situovaná na V-JV, využívám ji pouze sama(25.2.1967) a nachází se v ní nábytek komb.černá a světlé dřevo,dřěvěné parkety a zbytek barev je bílá.Ráda bych změnila barvu zdí,přidala barevné doplňky,(působí to vše strašně stroze),ale nevím jaké a jakých tvarů jsou nejvhodnější.Mně by se líbila zelená, ale potřebuji zde hodně tvořit a pracovat a nevím, jestli to není příliž uklidňující barva.Moc děkuji za jakoukoliv radu a přeji hezké svátky.

Lucka
12. 12. 2006
Re: Poradí prosím někdo co nejrychleji?

Když se vám líbí zelená, použijte zelenou, třeba ji zrovna potřebujete. Asi bych ji doplnila nějakou teplou barvou, žlutooranžovou nebo oranžovou. Rozhodovala bych se instinktivně. Přeju dobrou zábavu:-)

Renata
12. 12. 2006
Re: Re: Poradí prosím někdo co nejrychleji?

Lucko moc moc dík za bleskovou radu,zjistila jsem , že z těch teplých barev se sem krásně hodí zlatavá-medová (je i v potahu křesla)a tak zelenou použiju pouze v květinách,ty můžu kdykoli přemístnit.Ráda bych se zeptala, které elementy, tvary se nejvíc hodí ,když chci posílit oblast vědění?Ovlivňuje pak jejich výběr i skutečnost, že já jsem "oheň"?Vím že pan Ing.tyto věci nějak posuzuje, ale nemám v tom jasno.Moc dík R.

Renata :)
12. 12. 2006
Re: Re: Re: Poradí prosím někdo co nejrychleji?

Ahoj jmenovkyně, s těmi barvami jsi se trefila dobře. Žlutá zemská, to je barva, která tam bude dobrá. Oblast vědění posílíš zemskými prvky,což jsou ze tvarů čtverce, materiál kámen, hlína, cihly, keramika, posilujícím prvkem je oheň, což je svíčka. Chybí mi tam zastoupení kovu, ale jestli bude bílý strop nebo záclona, tak to bude OK. Tak si to zítra hezky užij :) R.

Renata
20. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Poradí prosím někdo co nejrychleji?

Renatko s úsměvem,moc dík za radu.Již mám vše hotovo,barva stěn se vyvedla ve světlé kávě,čtverce zastupují čtvercové protěné košíky v bílé barvě ,keramické květináče jsou také podobného tvaru,takže vše dokonce lahodí i oku.Chtěla jsem poprosit ještě o malou radu co se týče rohu bohatství.Zatím tam mám nově koupené velké kvítko s kulatými listy a malou truhličku.Ráda bych si pořídila ještě solnou lampu (elektrickou),myslíš, že je vhodná na posílení této oblasti?Je nějaké pravidlo kam a kde umístňovat solné lampy?Dík předem za odpověď Renata

Renata :)
20. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Poradí prosím někdo co nejrychleji?

Do bohatství patří světlo, ale ne oheň, světlo by mělo svítit od sdola nahoru! Malá truhlička = málo peněz..... velká truhla..... Solné lampy patří do sektorů země. usměvavá R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám