poruchy spotřebičů

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana
4. 8. 2007
poruchy spotřebičů

Postupně mi začaly v průběhu týdne neopravitelně odcházet domácí spotřebiče (myčka, pračka, sporák). Co může signalizovat tento jev? Děkuji za názor.

5. 8. 2007
Re: poruchy spotřebičů

Že by vytrácení se přátel a pomocníků ze života?

Kristina
6. 8. 2007
Re: Re: poruchy spotřebičů

Cize feng-shui funguje aj opacne? Nielen nas zivot odzrkadluje nas pribytok, ale aj pribytok resp.javy doma ako kazenie sa spotrebicov alebo upchavanie odpadov odzrkadluje to ako zijeme? A ked sa spusti takyto kolotoc ako vieme co je pricina a co nasledok?

10. 8. 2007
Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Je to tak a jde o další potvrzení, že všechno souvisí se vším, hledat začátek může být někdy složité, to když přeskočí hranice současného života.

Marcela
10. 8. 2007
Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Můžete prosím vysvětlit, jak to je stím ucpáváním odpadů? Nerozumím tomu. To se mám na něco zaměřit, když se mi ucpává odpad?

11. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Jde o špatnou průchodnost energetických drah, blokaci energie, která se může projevovat ve hromadění negativní energie (také negativních myšlenek) v prostoru bytu, tzn. i v životě.

Ada
11. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

V rohu bohatství v ob.pokoji jsem rozbila lampu ,nejprve stínidlo a pak i žárovku ,znamená to velké výdaje?

michaela
13. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Pokud jste ji rozbila Vy, tak to snad taková tragédie nebude, horší by bylo, pokud by se rozbila bez Vašeho přičinění. Každopádně honem pryč s tou rozbitou a nahradit novou a roh bohatství pro jistotu trochu víc zaktivovat. A ty výdaje - to už je i koupení nové lampy.

Marcela
12. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

díky a co dělat aby se odstranila ta blokace.

Jana
5. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Tak jsem chtěla jen po čase poinformovat o změnách, které mě potkaly. Pane inženýre, měl jste pravdu, ztratila jsem své společníky ve firmě a zůstala na vše sama. Jen mě děsí, že spotřebiče odcházejí dál. Téměř každý den se něco pokazí, praskají žárovky, rozbila jsem nešikovně porcelán, který mi dobře sloužil atd. Dá se to něčím zastavit? Nad vodou mě drží jen rodina, kde jsou vztahy stabilní, ale mimo okruh rodiny - katastrofa. Též finance zaznamenaly děsivý propad.

Lenka
5. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Ahoj Jani,zdravím,chtěla jsem reagovat na Tvůj příspěvek i na příspěvek pana Šmikmátora.Minulý měsíc se mi stalo totéž,ale u nás doma je to nahromadění té špatné energie a negativních myšlenek,a u nás jsem našla i viníka,i když to zní hrozně,bohužel je to tak.Jde o manžela,který kolem sebe šíří negativní energii a negativní myšlenky,které používá i na našeho malého 17 měsíčního šroubka a já nevím,co s tím,jak to zastavit....Ale to by bylo na dlouhé vyprávění a to sem nepatří.Tady by měla proudit ta pozitivní energie a pomoc druhým,takže pojd´me do toho...Pěkný den všem.

Alžbeta
5. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Zaujalo ma vysvetlenie pána inžiniera s upchávaním odpadu.Možno to súvisí aj problémami s trávením a častou zápchou u človeka. WC je v S sektore, chodbička v Centre.Pakua bytu - Ciele. Opakovane na tom mieste došlo ku kolapsu, naposledy v spojení so zápchou. Od rána nad tým rozmýšľam, hľadám rôzne súvislosti a východiská.Mohlo by to byť varovaním, nenapadá ma však nič konkrétne.

Avi
7. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Zajímavé-celkem pravidelně se nám ucpává odpad v kuchyni.Do kuchyně jsou dva vchody.když jdeme jedním,odpad je v budoucnosti,když druhým,odpad připadá na cíle.Je zajímavé,že již dlouhou dobu usiluji o jednu věc,ale prostě to nejde,nedaří se.Myslím,že budoucnost a cíle spolu dost úzce souvisí.Takže co je špatně?Jak to odblokovat?

Renata :)
7. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Doporučuji odpady vyčistit rasantním způsobem!! Pokud se ucpávají odpady, negativní energie se zadržuje, stoupá napětí energie neproudí..... To vše naznačuje, že je třeba něco v životě radikálně řešit! (nejen ten odpad) S vyčistěním odpadů se uvolní napětí, věci se začnou řešit..... mám to ověřené!!Když je nejhůř, používám kyselinu solnou..... :) R.

Avi
8. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Já ji používám taky,ale stejnak se to po čase opakuje.Jako se vším u nás-vždyť víš :-( Najít kde je zakopaný pes bude hodně obtížné...

Renata :)
8. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Jasný, opakování je matka moudrosti.... jít víc do hloubky rozdělat odpad, nalít kyselinu až do stoupačky..... a opakovat, opakovat, opakovat, nenechat ucpat :) R.

Renata :)
8. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Ivo, ještě mi napadlo, ten ucpávající odpad v kuchyni..... není na JZ? Ten souvisí s hospodařením s vydělanými penězi.... možná že toho psa přece jen vykopeme... :) R.

Avi
8. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Renčo,já myslím,že je to taky na SZ.Stojím u dřezu a před sebou mám SZ. Ten pes bude někde jinde....:) Po celém JZ máme balkon přes celý byt...

Avi
8. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Ještě mě napadlo-na ten JZ máme ten zatracenej tovární komín tak 7m od balkonu-vrhá nám do bytu stín...:-( Mám ale na balkoně proti němu pa-kua zrcátko...

Ada
8. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

A co znamená rozbitý talíř v kuchyni vědění a je to jih bytu,ve vědění máme sporák.A ucpané odpady jen v koupelně a dost často ,takže krtka mám doma pořád.Koupelna je na JZ ,takže u nás to sedí s tím hospodařením s penězi,každý měsíc mám problém vyjít i když je financí dost.

Renata :)
8. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Ivo, našla jsem tvůj půdorys bytu, přiložila kompas a pokud jsou světové strany přesně tak, jak jsi naznačila, tak JZ (od středu) bytu zacíná přesně v místě dřezu v kuchyni...:)R.

Avi
9. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Renčo,světové strany se u nás kryjí s rohy půdorysu-takže roh kuchyně,kde je mikrovlnka by měl být Z.Dřez je ještě více na sever-aspoň já tomu takhle rozumím :-))) Díky za tvůj čas...napíšu víc-pořád mi leží v hlavě ta POKORA-první co mi přišlo po přečtení na mysl-nevážení si stávajících věcí-chtít čím dál víc i když to nejde....:-(((

Jarmila H.
9. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Avi, přečti si pokud se k nim dostaneš, některou z knížek paní Ing. Zdeňky Jordánové - Moje peníze nebo Souvislosti. Obě jsou úžasné a nejspíš ti trochu odpoví na tvoji otázku s vážením si toho, co člověk má a s chtěním mít potom víc. Taky tyhle věci řeším, taky mi jakoby mizí peníze. Ale těch souvislostí je určitě mnohem víc. Ani se mi to teď nechce rozebírat. Snad někdy příště.Jarmila H*

Ada
16. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Máme dřevěné hodiny v kariéře,zastavily se a já chtěla vyměnit baterii,přešla jsem na chodbu a vysmekly se mi a rozsypaly na díly,sklo se ale nerozbilo,spadly mi v rohu partnerství,co Vás napadá,pane Šmikmátore,nebo Renato?Slepit půjdou,ale jestli budou měřit čas.

Ada
16. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Mě napadá konec manželství,dostali jsme je ke svatbě.

Avi
16. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebičů

Já myslím,že jste si odpověděla sama. V rohu partnerství-píšete,že slepit půjdou,ale jestli budou měřit čas-mám pocit,jak když opravdu mluvíte o svém manželství.....Slepit by šlo,ale jestli bude fungovat....

Ada
16. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spotřebi

Tak kupodivu hodiny jdou a ještě něco je to sever bytu a cíle?Půjde to ještě víc rozebrat?

Věštkyně
16. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy spot

Uvědomte si, jaké jsou vaše společné cíle. Možná se vaše cesty oddělily a jeden druhému se vzdalujete. Přichází velká změna. Je nutné jednat.

Ada
20. 11. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poruchy

Ty jsi doopravdy věštkyně,už mi předpověděla numeroložka,mám období velkých změn.Ale co dělat mě nevím.Jde to pomocí FŠ?

ola
25. 6. 2008
Re: poruchy spot

A mozes prosim, prosiiim poradit aj nam? Stale sa nam zapchava odpad v kuchyni. Nedavno nam menili celu ruru, ktora vedie popod cestu a zase sa to stalo... Odpad je na JV, cela kuchyna je polovica na JV a polovica na J. Hlavny vchod je na JZ, pred nim v stede stoji strom, je nas, krasny, tvarovany... Co sa penazi ty, u nas stale mame nejake necakane vydaje, ale nemyslim, ze to s tym suvisi. Dakujem za akukolvek radu, dakujem.

ola
25. 6. 2008
Re: poruchy spot

Zabudla som este dolezitu info: ze, vedla toho odpadu v kuchyni je mycka /takmer nova/ a ta sa nam tiez pokazila. Ale celkovo spotrebice sa nam velmi casto kazia:-( Ak sa ozvete, budem velmi vdacna

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám