posílení jangu

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hanka
21. 1. 2007
posílení jangu

Jirko, prosím Vás, jak mám u Aničky posílit jangovou E? Celkem chápu, jak se jang posílí akupunkturou či jinou stymulací, léky, bylinkami. Také znám veškeré jangové vybavení obydlí. I oblečení chápu, které je jang. Ale zde jde asi o jiné dodání jangu? Nebo to chápu špatně. Nebo když dodám jang jejímu okolí, dodá se i jí? Nevím, jestli ji mám ostříhat na nějaký skvělý krátký účes (z čehož by fakt nadšená asi nebyla) nebo ji přimět ke sportu, z čehož by byla nadšená úplně stejně jako z toho účesu. Cokoli mě napadá je tak krkolomné, že jsem se zeptat musela na něco přirozeného. O jaké posílení jangu jde? Mimochodem jangových potravin konzumuje až až, to si také nemyslím, že by bylo to pravé ořechové. Moc a moc děkuji. Hanka :-)

Monika
22. 1. 2007
Re: posílení jangu

Hanko,teda řeknu Vám..chudák dítě.

Hanka
22. 1. 2007
Re: Re: posílení jangu

Anička je bohatá skutečně ve všech směrech, tak jako bychom si přáli být zřejmě všichni, ale děkuji Vám, Mončo, že jste mi právě vysvětlila, že tomu tak není. Je to od Vás krásné. Děkuji za reakci a přeji krásný den, Hanka : )

Monika
22. 1. 2007
Re: Re: Re: posílení jangu

Já Vám neberu,že je Anička bohatá ve všech směrech...Zvlášť je úžasný jak má starostlivou maminku,která by jí nejradši ostříhala dle FS,do sportu hnala,protože je to dobré dle FS atd.Kdyby Vám někdo poradil,že jang dodáte,že jí zlámete ručičky,bez váhání to uděláte,ne?Anebo alespoň o tom budete uvažovat :-)))Vám také pěkný den..spíše už večer. :-))

J.K.
22. 1. 2007
Re: posílení jangu

No mozna u dcery jang posili to, kdyz se ubere u maminky. Mysleno uplne vazne a uprimne. Treba vas svoji konstituci vyvazuje.

22. 1. 2007
Re: Re: posílení jangu

Nene, tato maminka má síly vyrovnané jin/jang = 50/50%, takže pokud jsou vnitřní vybavení pokoje, barvy apod. mírně více jangové (nepřehnat!), tak by mohlo stačit např. pobývat častěji s jangovými členy rodiny a přáteli. Samozřejmě vše přirozenou cestou, s rozumem a citem, v pohodě a bez násilí.

Hanka
23. 1. 2007
Re: Re: Re: posílení jangu

Pak je to naprosto splněno. : ) To jsem potřebovala slyšet, že není třeba se tímto dále zabývat. Jirko, moc děkuji. H. :-)

Jarmila H.
23. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: posílení jangu

Ahojky Hani a všichni. Už jsem dlouho nepsala, a dlouho také mám v hlavě jednu otázku. A teď jsi mi trošku nahrála svým tématem.Jak to vidíte s oblečením, účesy, případně make-upem, či zdobením (bižuterie, šperky)ve vztahu k FS? Četla jsem, že by i toto mělo být v souladu se zásadami FS,a by se dospělo k harmonii. Třeba, že na čtvercový obličej by neměl být kulatý účes - země a nad ní kov. Já jsem země, mám jin a jang 6:2, naprosto jinová osoba, a jako taková jsem se i vždy cítila. Ikdyž díky práci na sobě, zaměstnání, které vyžaduje velkou míru komunikace s lidmi a dalším vlivům je to posunuto k jangu. Mám obličej obdélníkového tvaru, tedy dřevo. Účes mám vypozorovaný, že musí být krátký, asymetrický, (oheň?)spíš jednoduchý, žádné nápadné melíry, žádné extravagance, vlasy středně až tmavěhnědé.Oblečení do práce - miluji kalhotové kostýmy, kombinované s halenkami, triky, svetříky apod. + vždy mírně změkčit nějakou ozdůbkou (MILUJU STŘÍBRO a kameny) Nesedí mi vysloveně sportovní věci, ale kombinace sportovně elegnatní jde.Pokud jde o šaty, sukně a jiné společenské oblečení, určitě mi sedí "áčkové střihy", vlnící se sukně (VODA). Barvy: bílá, černá, růžová, šedá a ekry odstíny - přírodní. Ale nepohrdnu občas červenou, bleděmodrou. Budu moc ráda, když mi napíšete, jak to cítíte Vy, jestli se Vám to zdá vzhledem ke mně v pořádku ve stylu FS, či by to chtělo někde měnit?? Díky a napište taky o sobě, jak to řešíte nebo neřešíte. Jarmila H*

Renata :)
24. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: posílení jangu

Ahoj Jarmilo, FŠ mě zajímá a to tak, že hodně. Co se týká oblečení, tady to tedy řeším jen pocitově. Mám chuť na červenou, hupnu do červeného trička, někdy se ráno probudím a a je mi naprosto jedno, co si obléknu, většinou to znamená, že potřebuji právě některou z těch hodně jangových barev... co myslíš, obléknu šedivku .... Když si opravdu chci nechat záležet, oblékám se podle astromódy, podle toho, kterou oblast právě potřebuji posílit. Většinou to řeším doplňky a to mě baví. Podle FŠ bych volila v oblečení třeba barvy, (posilovat barvou prvek, který mám oslabený), ale drama bych z toho nedělala. Co jiných zkušenosti? :) R.

michaela
24. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: posílení jangu

Volím citem, podle nálady a příležitosti. A než odejdu, dívám se do zrcadla.

Hanka
26. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: posílení jangu

Jarmilko, myslím, že to děláte velmi správně, nosíte to, co Vám sedí, střídáte dle potřeb, to je naprosto v pořádku. H. :-)

Jarmila H.
26. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: posílení jangu

Hani, díky za pochvalu. Baví mne při volbě oblékání to tvoření, možnost kombinací,odjakživa.Přijde mi to zrovna jako tvoření zahrady, obrázků, aranžování věcí, kytek apod.Ale někdy ,jak psala Renatka, hodím na sebe něco, co bych asi vůbec neměla, protože v tu chvíli je inspirace totálně někde pryč a moje energie asi taky. Pak to ale celý den vnímám špatně, necítím se v tom.Takže určitě ta vhodná skladba má něco do sebe.Ahojky. jarmila H*

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám