posileni JZ sektoru

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
zdenka
30. 12. 2006
posileni JZ sektoru

Rada bych posilila JZ cast naseho bytu,ktery zabira malou cast.Je vhodne umistit na zed zrcadlo,pokud se v nem budou odrazet dvere koupelny?Pokud jsou zavrene,barevne splyvaji se zdi,ale casto je nechavame otevrene kvuli vetrani a vlhkosti. Dalsi muj dotaz se tyka nahradniho reseni v JZ sektorech jinych pokoju.Zda se mi,ze nejucinnejsi je JZ od stredu bytu a nahrazka v jinych pokojich nebude tak ucinna.

31. 12. 2006
Re: posileni JZ sektoru

To zrcadlo proti koupelně se mi nezdá moc vhodné, lépe bude JZ sektor bytu zařídit podle místních možností pro potřeby ženy/matky, aspoň své křeslo zde umístit, jde-li to, využití JZ sektorů v dalšch místnostech má ale taky velký význam, nejde jen o nějakou náhražku.

lea
3. 1. 2007
Re: Re: posileni JZ sektoru

Pred Vanoci jsem se ptala na podobnou věc, prostudovala jsem si predchozí příspěvky a snažila se sektor napravit takto, velkou čast JZ sektoru nám pokrývá terasa, umístili jsme sem krmítko pro ptáčky, večerní osvětlení, v místnosti ve zbytku sektoru rozsvěcujeme svíčky, na podporu ohně, a mám tam žlutou dečku na polici. Jsou ještě nějaké možnosti, mohli byste mně ještě poradit. Děkuji. Přeji krásný nový rok.

Renata :)
4. 1. 2007
Re: Re: Re: posileni JZ sektoru

Nezmiňuješ se o žádné párové věci, terá do této oblasti patří. Pokud v tomto sektoru žádná taková věc není, umístila bych na žlutou dečku na polici symbol páru.(Třeba i 2 svíčky na dvojramenném svícnu) Jaký symbol by to měl býtje indivindi, lze to určit přesně podle umístění planet Venuše a Marsu ve Vašem horoskopu. :) R.

lea
5. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: posileni JZ sektoru

Děkuji za odpověď, mohly byste mi blíže poradit vhodné symboly? Díky

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám