Posilnenie SZ sektoru

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hana
5. 2. 2007
Posilnenie SZ sektoru

Dobrý deň. Som veľmi častým návštevníkom Vášho diskusného fóra a ste skutočne úžasní, pretože Vaše rady sú neodceniteľné!Prečítala som každučký jeden príspevok, no chcem Vás požiadať o radu. S priateľom prestavujeme byt, ktorý zariaďujeme podľa FS a je fantastické sledovať pokroky, ktoré sa dejú podľa tohoto uspariadania. Máme klasický 2 izbový panelákový byt, v ktorom bohužiaľ chýba SZ sektor. Chcem Vás požiadať o radu, ako čo najlepšie posilniť tento sektor, ktorý patrí najmä mužovi /partnerstvu/ a ak máme spálňu orientovanú na JZ, muž má spať po pravej strane ženy aby sa posilnil chýbajúci SZ sektor? Vopred Vám veľmi pekne ĎAKUJEM za odpoveď a prajem KRÁSNY DEŇ ;0)!

7. 2. 2007
Re: Posilnenie SZ sektoru

Doporučuji muži aby co nejvíce využíval svými aktivitami a dekoracemi na stěnách SZ sektory všech místností v bytě, ta pozice muže po pravé straně ženy je v pořádku obecně i v jiných sektorech.

Hana
8. 2. 2007
Posilnenie SZ sektoru

Ďakujem Vám veľmi pekne pán Šmikmátor za odpoveď, nesmierne si Vaše rady vážim. Zo srdca Vám prajem KRÁSNY A USPEŠNÝ CELÝ DEŇ..;0)

8. 2. 2007
Re: Posilnenie SZ sektoru

Také Vám patří poděkování, m.j i za čtenářskou vytrvalost, přečtení všech příspěvků muselo vzít pěkného času...

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám