Posteľ a spánok

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hana
27. 3. 2007
Posteľ a spánok

Dobrý deň Vám všetkým prajem. Asi pred týždňom sme sa sťahovali do zrekonštruovaného bytu, kt. sme prerobili podľa FS a vašich fantastických rad, no ja mam problém. Posteľ v spálni máme umiestnenú v sektore partnerstva, hlavy na sever, nohy na juh, kde máme balkónové dvere, ktoré každú noc poctivo zastieram.Muž mi leži po mojej pravici /nakoľko nám chýba SZ sektor bytu/. Zvykol si, veľmi dobre sa mu spí, no ja to nemôžem povedať. Od kedy tam spím snívajú sa mi veľmi podivné sny, ktoré súvisia s mojim bývalím manželom /že sa chce ku mne vrátiť/ a o mojej nevere. Som veľkou zástankyňou vernosti, pretože aj moje manželstvo stroskotalo na mužovej nevere, tak si neviem vysvetliť odkiaľ sa v mojej mysli zobrali také hlúposti. S minulosťou som vyrovnaná, viem, že tak to jednoducho malo byť a prinieslo mi to niečo úplne nové a nádherné do života /môjho partnera a krasny vzťah/, no skutočne sa chcem týchto nočných môr zbaviť. Keď som sa pýtala partnera, čo sa mu snívalo, hovoril skôr, že niečo o práci alebo našom spoločnom výlete.. Viete mi prosím niekto poradiť? PS: Renatka ešte sa mi nikde nepodarilo zohnať kryštáľ v tvare srdiečka, no usilovne na to pracujem. Krasny deň Vám všetkým prajem ;0)!

Hana
27. 3. 2007
Posteľ a spánok

Ešte k môjmu príspevku, neviem, či je potrebná očista postele /je ceľkom nová, no ak to bude potreba a niekto budete vedieť ako na to napíšte mi prosím - veľmi rada to urobím, najmä ak mi to pomôže/, alebo hĺbková očista celého bytu, ktorou ste sa tu už veľa krát zaoberali? Pod posteľou nemáme úložný priestor a viem, že som niekde čitala, že pod posteľ, v úrovní nôh je veľmi vhodný Ametist, je to pravda?

29. 3. 2007
Re: Posteľ a spánok

Není potřeba se znepokojovat, nejspíš se jedná o dost běžný případ, kdy jste s minulostí vyrovnaní jen částečně (nebo jen jednostranně), a protože jsou partneři časem víc nebo méně telepaticky napojení, tak dochází k tomu, že jeden na druhého myslí a ten druhý to cítí, a to vědomě i ve snech. A když se k tomu přidá mocná síla jara, tak není divu, že se ve snu poznáte jako aktivní účastník příběhu. Doporučuji se na vědomé i podvědomé úrovni s bývalým partnerem rozloučit a podpořit současný vztah.

Hana
29. 3. 2007
Posteľ a spánok

ĎAKUJEM VÁM VEĽMI PEKNE PÁN ŠMIKMÁTOR ZA ODPOVEĎ, SPRAVÍM VŠETKO PRETO, ABY BOLA MOJA MINULOSŤ VYROVNANÁ, MALA SOM KĽUDNÝ SPÁNOK A PODPORILA SÚČASNÝ VZŤAH. VEĽMI VÁM FANDÍM A PRAJEM KRASNY, SLNEČNÝ A NAJMA USMIATY CELÝ DEŇ ;0).

Renata :)
29. 3. 2007
Re: Posteľ a spánok

Hani, pokud neznáš techniky, kterými se můžeš odpoutat od bývalých vztahů, a chtěla bys je vyzkoušet, ozvi se na mailík, poradím. Jsou to jednoduché a neškodné triky. Každý z partnerů se tzv. "zaháčkuje" a neví o tom. Ve chvíli, kdy se snažíš odpoutat, cítí to a ňákým způsobem se snaží spojit. Třeba právě ve snu. Jak se říká...spálit mosty... :) R.

Hana
30. 3. 2007
Posteľ a spánok

ĎAKUJEM VAM VELMI PEKNE KOČKY, STE UŽASNÉ;0)! Hneď sa idem pozrieť na mailové stranky, kt. ste mi odporučili. Renatka ako hľadám tak hľadám, nikde nemôžem najsť Váš mail. Skutočne mám záujem odpútať sa od mojich bývalých priateľov a dať voľný priestor môjmu vzťahu a prosím Vás o radu. Moja mailová adresa je zobrazená hore, budem Vám veľmi vďačná za Vašu radu. KOČKY PRAJEM VÁM KRÁSNY, SLNEČNÝ A NAJMA USMIATY CELUČKÝ DEŇ ;0).

Katka
29. 3. 2007
Re: Posteľ a spánok

Píšu ohledně křišťálu ve tvaru srdíčka. Já jsem ho sehnala v Bižutérii "Bijou Brigitte". Bývají ve větších obchodních centrech. Měli tam i jiné tvary např. kapku, ale tu jsem nevnímala moc pozitivně. Slzy, smutek. Přeji hodně štěstí.

Iva
29. 3. 2007
Re: Re: Posteľ a spánok

Pro Hanku-křišťál ve tvaru srdce-i jiné-mají na www.bhakti.cz,klikni na on-line obchod a tam pak na feng shui.Srdce najdeš na 5 stránce.Hodně štěstí :-)

michaela
29. 3. 2007
Re: Re: Re: Posteľ a spánok

Růžová srdíčka - krystaly prodává také Equilibrium v Praze 3. www. equilibrium.cz. Myslím ale, že mají jen kamenný obchod.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám