postel nad dřezem

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Edita
16. 1. 2008
postel nad dřezem

Dobrý den, tak tady pročítám celou dlouhou diskuzi a zjistila jsem, že mám postel v patře nad dřezem (kuchyň) v přízemí a ještě pod šikmým trámem. Takže z toho zřejmě pramení mé špatné spaní, že? I když v kuchyni mám kolem dřezu DŘEVO a ZEMI (zelená prac. deska, světlezelené stěny a mahagon. nábytek), je to asi i tak hodně rušivých elementů. Včera jsem si dala pod postel rušič Goliáš, uvidím, zda to aspoň trochu pomůže. Poradí někdo další opatření (stěhovat to moc nemůžu). Díky

michaela
16. 1. 2008
Re: postel nad dřezem

Zkuste nebesa nad postelí na zakrytí trámu. Pokud nemáte kolem postele v bezprostředních stěnách (podlaha, zdi) trubky, tak bych se toho dřezu nebála, z dřezu žádné zóny nevycházejí, pokud už nejsou pod domem. Předpokládám, že podlahu budete mít dřevěnou, že? Pokud se přesto necítíte, tak dřez na noc zakrývejte dřevěným krytem. Goliáš je dobrý vždycky.

Edita
17. 1. 2008
Re: Re: postel nad dřezem

Díky za reakci. Podlahu mám plovoucí laminátovou a trám není přiznaný, spím vlastně pod šikminou. I tak mám dát nebesa? A ještě jeden dotaz - co je menší zlo, spát pod šikmou střechou nebo hlavou u zdi, která sousedí s WC?

michaela
17. 1. 2008
Re: Re: Re: postel nad dřezem

Nebesa už dávat nemusíte, pokud máte rovnou plochu nad postelí. Co se týče druhého dotazu. Já osobně bych radši spala pod šikmou střechou. Záleží hodně na tom, kolik máte místa nad hlavou, než se začne strop zešikmovat. Pokud si můžete pohodlně sednout, aniž byste se uhodila o strop, tak to je v pohodě.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám