Postel s nebesy?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Šárka
9. 2. 2009
Postel s nebesy?

Dobrý den, přestavujeme dům a máme možnost si vybrat ložnici na SV nebo JZ. Ložnice na SV by byla výhodná i tím, že by byla směrem do zahrady, kde je klid oproti druhé možnosti, která vede do ulice směrem na hostinec. Ale klidná místnost bude mít pravděpodobně nad budoucí postelí šikminu, narozdíl od ulicové místnosti s rovným stropem. Co je horší? Šikmina nad hlavou či orientace k hluku a na jih? A kdybych se rozhodla pro místnost se šikmým stropem a nechtěla pod ním spát, pomohla by nebesa nad postelí s rovným stropem? Případně z jakého materiálu (textil, dřevo..).Děkuji za odpověď!

Renata :)
13. 2. 2009
Re: Postel s nebesy?

Šárko, když nebudu brát ohled na vaše data narození a to, že nevím jaké jsou vaše prospěšné směry, intuitivně bych volila z těchto dvou směrů (oba jsou zemské) SV směr do zahrady. Nebesa z lehkého materiálu by šikmině hodně pomohla. Dřevěná nedoporučuji. :) R.

Šárka
24. 2. 2009
Re: Re: Postel s nebesy?

Děkuji i za tuto odpověď, Renato. Taky se intuitivně víc přikláním k této variantě. Můžeš mi, ještě, prosím, poradit, jaký lehký materiál na nebesa jsi myslela? Myslíš např. textil nebo plast? A můžeš mi, ještě, prosím, poradit, jak zjistit prospěšný směr? Já jsem ohnivý had a přítel je kovový pes. Moc ti předem děkuji!

Šárka
24. 2. 2009
Re: Re: Re: Postel s nebesy?

Znamení přítele není pes, ale kohout. Já jsem tedy ohnivý had a on je kovový kohout. Děkuji :-)

Renata :)
24. 2. 2009
Re: Re: Re: Re: Postel s nebesy?

Měla jsem na mysli látku, lehkou, průsvitnou, dle vašeho vkusu. Prospěšné směry lze určit dle čísla Kua - výpočtu je třeba datum narození - výpočet jsem popsala v předešlém příspěvku. :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám