potomek

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Petra
3. 11. 2006
potomek

Dobrý den, plánujeme přírustek, z hlediska FS by mě zajímalo, jaký rok by byl pro potomka nejlepší, aby si s námi dobře rozuměl :) Manžel krysa voda +, já had oheň -, syn kohout dřevo -. Je mi jasné, že ideální kombinace neexistuje, a že každý vztah něco přináší, jen bych se chtěla vyvarovat možným konfliktním vztahům. Díky.

Aneta
3. 11. 2006
Re: potomek

Plánovat dítě podle FS? To snad není možný.Nábytek-prosím..ale dítě?To je úchylárna.

Renata
3. 11. 2006
Re: Re: potomek

Milá Petro, děcko bych neplánovala na určitý rok, stejně přijde ve správný čas, právě proto, že každý vztah něco přinese, jak sama píšete. A co má přinést, to určitě nevíte ani Vy, ani já. Ale přece jen, kdybyste mooooc chtěla, tak zemský vůl, narozený 2009, by podle mě do Vaší harmonické rodinky dobře zapadl. Ale určitě si to nechte potvrdit p. Šmikmátorem. - zdravím :)

saša
3. 11. 2006
Re: Re: Re: potomek

Petro,nevím,kolik je Vám let,ale čekat 2-3 roky na příznivý rok se mi zdá dlouho,já vím o čem mluvím,taky jsme si říkali nebude problém-pak nastaly zdravotní komplikace a po 4letech jsme museli na IVF,mimochodem my s manželem jsme býci,kluci berani-šílená kombinace,někdy to je,kdo má pevnější nervy-musíme se smířit s tím,že dětičky přicházejí,kdy je nejvhodnější doba pro ně.....s pozdravem Saša

Renata
3. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: potomek

Taky se přimlouvám, nechte tomu volný průběh. :) R

4. 11. 2006
Re: potomek

Toto plánování mě připadá celkem rozumné, určitě byste mohla popsat zkušenosti z doby, kdy jste byli s manželem sami a vládly u Vás energie jangové Vody a jinového Ohně a jak se potom stav změnil s příchodem energie jinového Dřeva (syna do rodiny), osobně bych taky doporučil jako nejvhodnější ročník 2009. Ale souhlasím s tím, že je v životě dost věcí, které podléhají vyššímu řádu, rození dětí patří mezi ně.

Petra
4. 11. 2006
Re: potomek

Děkuji za reakce. Nejsem úchyl, jen zvědavá. Je mi jasná nepolapitelnost těchto věcí. I z vlastní zkušenosti.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám