použili jste oktagon na rozdělění bytu na sektory?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Markéta
30. 8. 2007
použili jste oktagon na rozdělění bytu na sektory?

Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s rozdělením bytu na sektory. Rozdělovali jste podle oktagonu nebo světových stran? Rozdělovali jste jednotlivé pokoje nebo jste rozdělení použili na půdorys bytu jako celku? Jsem začátečník a nějak si s tím nevím rady, co je lepší?

Renata :)
31. 8. 2007
Re: použili jste oktagon na rozdělění bytu na sektory?

Markéto, dostala jsem od tebe stejný dotaz na soukromý mail, odpověděla jsem ti, stejně tak jsi dostala odpověď na stránkách pana Mišuna. Zde na těchto stránkách v sekci - články- má pan Šmikmátor tuto metodu přehledně vysvětlenu. Podívej se na to, případně prohlédni starší příspěvky na tomto foru, kde se toto téma mnohokrát řešilo. Čtení starších příspěvků je velmi poučné, najdeš i reakce lidí po provedené změně, úklidu, očistě prostoru.... Tyto stránky píše sám život a myslím si, že jsou poučné nejméně tolik, jako knihy. Hodně štěstí při studiu a když bude třeba, ptej se. :) R.

Markéta
31. 8. 2007
Re: Re: použili jste oktagon na rozdělění bytu na sektory?

Díky, Renatko, čekala jsem právě na zkušenosti jiných s rozdělením bytu. Jinak příspěvky poctivě čtu, ale je jich tolik, že než všechno přečtu bude už náš nový byt určitě postaven :o)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám