pozemek u Brna

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zuzka
9. 6. 2008
pozemek u Brna

Dobrý den,hledáme s partnerem menší pozemek v okolí Brna pro stavbu malého a zdravého RD (příp. větší pozemek pro dvojdomek).Máte zkušenosti, že by v některých blízkých vesnicích byl zvýšený výskyt patogenních zón a negativní energie, nebo-li kterým místům se určitě vyhnout? Původně jsme hledali na jih od Brna, ve vesnicích s vlakovým spojením, ale asi by mi tam chyběli lesy... A co dálnice? Máte někdo zkušenosti, do jaké vzdálenosti se šíří její nepříjemný hluk? Děkuji

16. 6. 2008
Re: pozemek u Brna

Místní zvýšený výskyt patogenních zón je jev docela hojný a určitě se tady nebude moc probírat, někomu by mohlo připadat, že jde o šíření poplašné zprávy, vždy je potřeba se věnovat určitému konkrétnímu pozemku, případně části území obce.

Jana
16. 6. 2008
Re: Re: pozemek u Brna

Au, au - my jsme zrovna takový pozemek sehnali - je to 25 km jižně od Brna, vlakáč 5 minut od domu, za domem pole, les, výhled na Pálavu, Mušovská jezera cca 6km vzdušnou čarou. Napadla mě různá rizika, ale geopatogenní zóny ne!!! Pozemek ještě nemáme koupený, zatím je jen složená záloha. Jak poznat, zda je OK či ne? Musel byste ho vidět? Přeměřit? Čím? Díky.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám