pracovný stôl

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lucia
3. 10. 2007
pracovný stôl

Prajem príjemný deň. Moje problémy trvajú už dlhšiu dobu. Bývam v malom 2- izbovom byte s rodičmi. Moja izba je orientovaná na západ, kde je i veľké okno, dvere sú hneď oproti oknu na východe pri južnej stene, kde mám vstavaný skriňový systém. Pracovný stôl som si po zistení svojho kua čísla umiestnila do JZ- (pre mňa priaznivého smeru) rohu izby čelom k oknu a s chrbtom ku dverám. No necítim sa tu dobre, som nesústredená a rozpačitá. I na posteli, ktorú mám v SV rohu záhlavím opretú o východnú stenu takže nevidím na dvere, sa necítím príjemne. Ako som spomenula už určitý čas ma trápia závažné zdravotné problémy s uzlinamy a pracovné neúspechy. Pre malé rozmery miestnosti by bolo snáď jediným riešením umiestnenie postele k oknu opretím čela k severnej stene. No neviem kam so stolom.Už si neviem rady. Prosím o pomoc. Za akúkoľvek radu a pomoc ďakujem. Lucka

Renata :)
3. 10. 2007
Re: pracovný stôl

Lucko,pro pracovní stůl platí pravidlo - nikdy nesedět zády ke dveřím, pro postel - pro pocit bezpečí je nutné vidět z poslele na dveře. Obojí ve tvém případě není splněno. Někdy nejde skloubit všechna pravidla a nejvhodnější směry v jednom pokoji, pro jednotlivé členy rodiny. Potom je potřeba některé zásady tzv. oželet a řídit se těmi pro ten případ nejzásadnějšími. Proto bych doporučila upřednostnit umístění stolu i postele tak, abys se cítila bezpečně(tzn. s pohledem do místnosti a na dveře) před prioritou světových stran. Pokud tvoje problémy budou přetrvávat, byla by vhodná konzultace s odborníkem. :) R.

4. 10. 2007
Re: pracovný stôl

Potvrzuji co píše Renata, jinak doporučuji řešit tento konkrétní prostor v tomto pořadí: výskyt a řešení patog. zón, hledání místa pro postel, potom pro stůl, umístění zbytku inventáře pokoje, umístění prostředků pro posílení energie a harmonizaci prostoru.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám