prasklina ve stěně

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
dana
23. 9. 2006
prasklina ve stěně

dobrý den, v mém bytě takřka chybí JZ zóna partnerství, jen část je v šatně, která je uklizená, je tam umístěná zvonkohra, 2 růženíny a také jsem na zeď umístila 2 zrcátka(prodloužení prostoru)Několik měsíců po vymalování se opět na zdi objevila jemná prasklina. Znám historii tohoto bytu, přečetla jsem si i příspěvky na toto téma v této diskuzi, ale nejsem z toho moudrá. Nevím jak odstranit příčinu?Co s tím tedy mohu udělat, když zatím neplánuju se přestěhovat:-)Prasklina není takřka vidět, neboť je před ní policová škřín, ale je tam.

michaela
23. 9. 2006
Re: prasklina ve stěně

Mně se také objevují stále stejné praskliny, navíc přibývají nové a odlupuje se kolem nich omítka. Celý náš dům se podle mne někam "sune". Já si to odůvodňuji geopatogenními zónami, ale je to jenom jimi? Goliáš máme, ale stěny a strop praskají - v místech spojení stropních panelů nebo kde se sekala elektrika - dál. Teď mi navíc vypadaly kousky zdi kolem stoupaček ústředního topení, když nad námi měnili kohouty od topení (když je měnili u nás, tak nic nevypadlo. Před malováním jsme praskliny zalepili páskou, ale pomohlo to jen na chvíli. Dá se s tím něco dělat?

24. 9. 2006
Re: Re: prasklina ve stěně

Zkuste si udělat soupis míst výskytu trhlin, kterých sektorů se poruchy týkají - jednak v místnostech, jednak směrových sektorů bytu.

24. 9. 2006
Re: prasklina ve stěně

K té příčině je potřeba se napřed sama nebo s pomocí dostat, chybějící sektor JZ i trhlina jsou až druhotným projevem stavu nerovnováhy.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám