Právní spor

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Denisa
29. 5. 2009
Právní spor

Dobrý večer...prosím velmi o radu.Máme pravní problém se sousedy,navrhli jsme jim dohodu,ale bohužel se s takovými lidmi dohodnout nedá.Věc už delší dobu řeší naši právníci a nám to ubírá sílu a víru ve spravedlnost a přináší jen stres.Prosím je možné pomocí FS nějak podpořit to,aby se problém už konečně vyřešil a to tak,jak my si přejeme a o co usilujeme?Napadlo mě jen umístit naše přání do sektoru cílů.Moc všem děkuji,vyzkoušíme vše.

31. 5. 2009
Re: Právní spor

To co navrhujete je oblíbený a účinný prostředek k nápravě, obvykle je ale potřeba učinit ještě některé další kroky, především ty vedoucí k pochopení skutečných příčin sporu, často dějinné souvislosti, bez tohoto se nedostanete nikam, bez ohledu na výši nákladů za právní služby.

Denisa
1. 6. 2009
Re: Re: Právní spor

Děkuji moc za reakci. Chapu to spravne , ze bych mela treba kvuli pochopeni souvislosti posilit oblasti moudrosti?I kdyz nevim ...myslim, ze my chapeme dosti...bohuzel sousede maji oblast moudrosti zcela nejspis prazdnou .

1. 6. 2009
Re: Re: Re: Právní spor

Nejspíš tady půjde o narovnání dávných křivd, ty je potřeba napřed pochopit a všem zúčastněným odpustit, pak se věci začnou řešit.

Denisa
5. 6. 2009
Re: Re: Re: Re: Právní spor

Ano,já se ukřivděně cítím.Jsem už zoufalá z toho,jak zlo stále vítězí.Celá léta naši rodinu uzurpovali,proto teď po letech marného snažení a div ne prosení o naše práva jsme přistoupili na právní cestu.Bohužel ani takto to nikam nevede ,sám jejich právník řekl,že si je vědom,že chyby jsou na jejich straně.Přijde mi to jak boj s větrnými mlýny,vedeme s nimi i přes to vše naprosto seriozní jednání a naše návrhy jsou pro obě strany spravedlivé.Bohužel nevedou díky jejich neochotě vůbec nikam,oni se dohodnout nechtějí,oni chtějí vyhrát.

Zdenka
8. 6. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Právní spor

Deniso, co kdybyste si upřímně přála vyřešení vašeho sporu se sousedy ? Mně moc pomáhá "přát si" podle knížky: Jak si správně přát nebo podle knížky: Přejte si jednoduše, ale úspěšně! Jde o to, že spor může být vyřešen k oboustranné spokojenosti způsobem, který nestraní ani vám ani sousedům. Dělejte jakoby už všechno bylo úspěšně vyřešeno a žádný spor neexistoval.

Denisa
8. 6. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Právní spor

Zdenko rozhodne si ukončení sporu velmi přeji,ale težko se cítit jakoby vše už bylo fajn, když vám protistrana jen hází klacky pod nohy.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám