Pro Lenku

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Renata :)
13. 3. 2007
Pro Lenku

Lenko, jsi ohnivá koza, jang, přítel kovový vůl, jin. (Ježíš, teď mi to přišlo skoro jako nadávka, ale takové znamení a element jste :) ) Venuši máš ve lvu, Marse ve vahách, přítel Venuši ve vodnáři, Marse v kozorohu. Pro harmonii je třeba doplnit element dřeva ve společných prostorách. Pro velkou rozdílnost povah bych případné neshody řešila teprve až by nastaly. Jednou z hlavních zásad FŠ je, neměň to, co funguje. Měj se hezky R.:)

Alžbeta
13. 3. 2007
Re: Pro Lenku

Učím sa hlavne z príspevkov v tomto diskusnom fóre a aj od Teba Renatka som sa už veľa naučila.Len teraz nerozumiem, prečo pre harmóniu je potrebné doplniť Drevo? Myslela som, že Zem. A.

Renata :)
13. 3. 2007
Re: Re: Pro Lenku

Ano!! Ano!! Ano!! Už jsem to psala Lence na soukromý mail. Moc se všem omlouvám, byl to překlep. Pro harmonii je třeba doplnit element země, ne dřeva!! Zvláštní, víš kdy jsem na to přišla? Měla jsem sen a ten mě upozornil, že jsem udělala chybu. První co jsem udělala, že jsem napsala Lence a chtěla to napsat sem a vidím, že jsou tu pozorní čtenáři. To je super!!! Krásný den R. :)

Alžbeta
13. 3. 2007
Re: Re: Re: Pro Lenku

Aj mne sa už stalo, že som na niektoré veci prišla tesne pred zaspaním, vlastne to už bol taký mikrospánok.Je to zaujímavé. Raz som takto vyriešila veľmi citlivú záležitosť, jednalo sa o peniaze a moju roztržitosť - omylom som vrátila menej. Dotyčná osoba to vedela ale má svojráznu povahu, nikdy by mi to sama nepovedala, tak som rada, že to nakoniec tak dopadlo. Nesústredenosť a roztržitosť, obávam sa, že s vekom to už u mňa lepšie nebude. Začala som s jogou pre začiatočníkov. Možno by pomohlo posilniť niektorý sektor, len neviem ktorý. Zdravie?

Renata :)
13. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Pro Lenku

Spíš myslím na sektor moudrosti, je to sektor našeho JÁ. Co myslíš? R.

Alžbeta
14. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Pro Lenku

Sektor múdrosti, určite. No máme tam vežu, reproduktory, kvet, 5 ks keramických sloníkov - každý predstavuje člena rodiny a darček od manželovho kamaráta - tri opice z ťažkého tmavého dreva, ktoré znázorňujú: nevidím, nepočujem a nerozprávam čo nemusím, alebo tak nejako.Skúsim pozrieť literatúru, možno nájdem niečo vhodné a samozrejme uvítam každú dobrú radu.

Alžbeta
14. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Lenku

Ešte som zabudla na barovú skrinku a v nej chaos. Takže začnem odtiaľ.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám