Problémy s muži

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Olina
15. 11. 2006
Problémy s muži

Ahoj Petro, prosím, mohla bys mi také zjistit z data narození, jestli tam mám schovaný můj stálý problém - muži a jak z něho ven?? Narodila jsem se 3.2.1979. Moc děkuji!

Petra
15. 11. 2006
Re: Problémy s muži

Oli, tohle nejsou mé stránky a zabývající se FŠ..:)Nechtěla bych,aby mě pak ing. Šmiknátor vynadal!!:)Máš citovou karmu, takže Ti věřím, že s muži máš problémy..Máš nereálné nároky ohledně citů, je pro Tebe hodně moc důležité opravdu cítit, že miluješ a že jsi milovaná. Jsi velmi citlivá dušička, navíc si vše rozebereš jako svou chybu, vnitřně se tím trápíš a hodně těžce to dokážeš zpracovat. Zkus se naučit otevřeně mluvit o svých pocitech. Zkus si najít nějaký koníček, má velké schopnosti se do něčeho ponořit a studovat, využij toho a zkus i partnerovi dát trochu víc prostoru. Nemyslíš, že by mohlo být trochu na tom, že Ti sice partneři lásku dávají, ale Tobě to pořád připadá jako málo? :)Bud vděčná za vše. Také je pro Tebe ve vztahu mnohem důležitější takové to duševní souznění. Materiálno Tě moc nebere (můžeš ho mít, ale když neva, nevadí), když Ti ale muž dá dárek - měj i z něj radost..:)A když už se máme bavit o FŠ - mrkni na sektor partnerství.. Jak to tam vypadá? Zkus do něj v ložnici dát nějaké ty symboly partnerství. Hlavně, ať jsou stejné velikosti.. A opečovávej si SZ a JZ bytu.. :)

Olina
15. 11. 2006
Re: Re: Problémy s muži

Petro, strašně moc děkuji za odpověď! Strefila jste to naprosto dokonale, smekám klobouk! Až se za sebe stydím..:-(Myslíte, že feng shuei by mohlo pomoci???

Peta
16. 11. 2006
Re: Re: Re: Problémy s muži

Oli, nemáš se vůbec zač stydět. Všichni máme to své k řešení. FŠ jistě funguje. Věř sobě a věř také Vesmíru. Zakousni se do něčeho, co Tě baví. Třeba klidně FŠ, to je obor, který by Tě mohl velice dobře jít..:) Měj se hezky. P.

Olina
16. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Problémy s muži

Péťo, FŠ mě velmi zajímá! Díky mocmoc za podporu, postrčila jsi mě, najednou mám děsnou chuť se do něj mnohem víc pustit. Měj se nádherně! A ještě jednou díky! Oli

val
16. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Problémy s muži

Naprosto souhlasím , stud a komplexy méněcennosti stranou. Naopak musíš být dost silná , pokud jsi zde dokázala svůj problém zveřejnit a tím , že jsi to udělala jsi jasně dala najevo hlavně sobě , že ho chceš řešit.kolik je lidí ,kteří poukazují na problémy ostatních a tím vlastně schovávají ty své.Myslím , že je dobré přestat chtít mít vztah dle představ za každou cenu. Nelpět na tom. Žít s láskou k sobě umět dát i přijmout neočekávat vděk.A pak ve vztahu nezapomínat na to , že toho druhého nevlastníme , jen jsme spolu.Věř , že to přijde , ale pokud se nepoučíš ze svých chyb z předchozích vztahů budou se situace opakovat do té doby , dokud nepochopíš , že takhle ne.Měj se fajn a moc moc štěstíčka V.

michaela
15. 11. 2006
Re: Re: Problémy s muži

FŠ je podpora, významná, ale řešení je v nás. Mějte se ráda, neřešte, užívejte si to hezké a buďte za to vděčná (osudu). Věřte si, jste nejlepší. Je možné, že jen nejste na partnerství ještě vnitřně připravená. Nebo jste nenarazila na toho pravého. Až bude čas, ono to přijde a bude to skvělé.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám