Prosím pana Šmikmátora o radu

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
bn
25. 8. 2008
Prosím pana Šmikmátora o radu

Dobrý den, zajímalo by mne, jak ze symbolického hlediska hodnotíte zrcadlo. Máme zdraclo bez rámu, které jsem chtěla nechat oblepit kamínky jako přírodním rámem. Myslíte si, že je to vhodné? Nebudou kamínky jakožto brzda energie nějakým způsobem negativně ovlivňovat to, co zrcadlo symbolizuje (napadá mne např. ctižádost.) Zdraclo je umístěno v předsíni, v oblasti minulost/rodiče, když se oblast posuzuje od hlavních vchodových dveří, nebo v oblasti kaiéry/startu, když se vejde do předsíně z kuchyně (tady nevím, zda posooudit jako hlavní vchodové dveře nebo ty do kuchyně, jako druhé nejvíc frekventované. Děkuji a těším se na odpověď. Mějte se hezky, bn.

27. 8. 2008
Re: Prosím pana Šmikmátora o radu

Sektory předsíně se hodnotí od vstupních dveří do domu, co se týká zrcadla, tak doporučuji raději co nejskromnější rám a bez kamenů, kameny (Země) si moc se zrcadlem (Voda) nerozumějí.

bn
27. 8. 2008
Re: Re: Prosím pana Šmikmátora o radu

Pane Šmikmátore, děkuji. Je tedy podle vás nejlepší zrcadlo zcela bez rámu? Podle jiných výkladů je prý lepší zrcadlo s pevným rámem a čím honosnější, tím lepší (?).Děkuji, bn

27. 8. 2008
Re: Re: Re: Prosím pana Šmikmátora o radu

Zrcadlo má energii vést, odrážet do míst její potřeby, ne na sebe poutat pozornost, rám cítím dobře, ale funkční bude zrcadlo i bez něj.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám