Prosím vás,jak se provádí očista starých ale i nových...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
marcela
1. 2. 2008

Prosím vás,jak se provádí očista starých ale i nových věcí.Např.nábytku, automobilu. Nemůžu to tady nikde najít.děkuji

michaela
1. 2. 2008

Dejte si do vyhledávání nad diskusním fórem "očista" nebo "čištění". Příspěvků je tam plno.

Marcela
1. 2. 2008

děkuji, už jsem to zkoušela a nacházím čistění prostoru.Zajímala by mne očista věcí.Třeba nábytek, nebo i boty.Někde se tu psalo, že každou věc někdo vyrobil a dal do ní svojí energii.Zdá se mi to logické.díky

michaela
2. 2. 2008

I to tam někdo psal - omývání vývarem z yzopu a pod. Když čistíš prostor, čistíš i věci v něm.

marcela
2. 2. 2008

díky, zadala jsem yzop a našla jsem toho hodně.Zajímavé je i omývaní solí.Napadlo mne,mám obchod, dát občas do vody na vytírání hrst soli.Prostě jen pročistit prostor.Určitě s tím nic nezkazím.To samé můžu udělat i doma, třeba když někdo bude nemocný.Chápu to dobře?

Renata :)
3. 2. 2008

Sůl, yzop a citronová šťáva jsou k omývání vhodné. Hrst soli do vody jsem také dříve používala, ale po zaschnutí zanechá našedlé stopy. Proto používám už jen sůl vysypanou na potřebné místo a do vody na vytírání vymačkám citronovou šťávu. Při praní záclon přidávám k pracímu prášku hrst soli....:) R.

Marcela
3. 2. 2008

dočetla jsem se i že miska soli jen tak nechaná v místnosti pohlcuje negativní věci.Bývám z obchodu dost často "vycucaná".Když si postavím misku se solí myslíš, že některé negace si vezme místo mne ona?

michaela
4. 2. 2008

Tu sůl musíš pravidelně měnit. Doporučuji i dodat energii například křišťálem, spirálou, zvonkohrou a podobně. A hodně větrej. Každý, kdo ti tam přijde, vycucne kus tvé energie a nechá tam svou, často negativní. Braň se proti tomu. Například pomyslnou bublinou kolem sebe. Ale třeba i překříženýma rukama, nohama a pod. Nevím, co máš za obchod, jestli by se hodilo, kdybys tam občas i přes den zapálila tyčinku nebo svíčku.

marcela
4. 2. 2008

mám takovou všehochuť na vesnici, mimo potravin.Tyčinky pálím v zimě, přes léto mám dveře pořád otevřené.A ruce mám křížem automaticky.:) Vždycky mi to příjde neslušné-že říkám nezajímá mě to, tak upažuji.Teď mi došlo, jak se zase neposlouchám.Díky .Bublinu si občas dělám, ale málokdy-zapomínám.Moji zákazníci jsou většinou staré paní a já se už snažím, jejich trápení "házet za hlavu".Jde to špatně, hned s nima cejtím.Moc díky za rady, poslechnu je.

michaela
4. 2. 2008

A co větrák pod strop?

marcela
4. 2. 2008

to by asi bylo drahý a asi bych manžela nepřesvědčila ho tam dát. přesto moc díky.Zkusím misku se solí, zapálím tyčinku, a budu dbát na tu bublinu.

saša
5. 2. 2008

když mrkneš na www.tetakaterina.cz tak tam katka prodává čistící stojánek na svíčku,který tě zbaví negativní energie....nevím,jestli sem mužu vkládat doporučení na jiné stránky??když tak to jiří smažte

Marcela
5. 2. 2008

dnes jsem si tyčku zapálila hned ráno.Stačí třeba jedna denně? A pro zasmání mám s tyčkama tuto zkušenost.Pálívám většinou před vánoci.Když příjde do obchodu žena, polije jí obličej blažený výraz a říká, jak to krásně voní nebo á vánoce, taky to mám ráda ale kvůli tomu mýmu nesmím. Příjde li muž. Zakaboní se a fuj co vám to tady smrdí.Nebo vykříkne , něco se vám tady pálí!! díky :)

saša
6. 2. 2008

Marcelo,já mám taky moc rása vuni tyčinek...no a když přijde manžel domu,tak začne větrat,že je všude nehorázný smrad...chlapy to mají asi jinak

Dana
7. 2. 2008

některý chlapi jsou všichni stejný... Asi bychom to skoro všechny potvrdily :-)

ilca
7. 2. 2008

Pridam tez jeden zazitek: Moje maminka mela zapalenou vonnou tycinku a kdyz prisel domu tatka, tak rika hned ve dverich "Tys hubila moly??" :-)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám