Prosím, velice naléhavé. Toto je prosba o pomoc.Jsme mladý...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Obava
25. 3. 2007

Prosím, velice naléhavé. Toto je prosba o pomoc.Jsme mladý pár, věnujeme se zenové meditaci.Dobře uzemněnému stylu.Za 2 roky si velmi ceníme projasnění a zpřesnění.Přítelkyně se nedávno vrátila z delšího sezení a příliš tam šlapala na plyn. Výsledek je opačný, než obvykle. Není přesná, zapomíná a plete se. Lze, prosím učinit nějaká opatření na usednutí mysli, na získání rovnováhy? Jsem velice vděčný za jasnou radu.Promiňte, neuvádím své jméno.

Monika
26. 3. 2007

:-)) přesný jsou leda tak švýcarský hodinky.A pak se ještě můžete nechat vyšetřit u Chocholouška :-)))

saša
26. 3. 2007

Moniko,i mistr tesř se někdy utne-oni chtějí pomoc-tak si přečti,cos napsala-nestydíš se?a pochybuji,že konkrétně o tvou radu stály....

saša
26. 3. 2007

a nezlob se na mně-než se vysmívat-radši držet pusu....

Monika
26. 3. 2007

To se teda nestydím,buď jsou blázni anebo pouze rozdmýchavají debatu,což mi přijde pravděpodobnější.A ani neuvedl jméno,proč?

Marcel
26. 3. 2007

Mony řekl bych že máš skutečně nějaký závažný problém, mně samotného tahle problematika prakticky nezajímá a proto by mne vživotě nenapadlo tyhle stránky navštívit, dozvěděl jsem se o tobě od přítelkyně a tak ti píšu. Asi by jsi měla opravdu vyhledat nějakou odbornou pomoc. Asi ti opravdu není dobře soudím tak proto že zdravý člověk, kterého nic netrápí se nebaví tím že navštěvuje stránky na kterých ho v podstatě vůbec nic nezajímá a to jenom proto aby někoho zesměšnil nebo někomu ublížil, proto si myslím že asi někdo moc ubližuje tobě a tohle je jenom tvá obraná reakce. Zkus se nad tím zanyslet, nemám v úmyslu ti ublížit jen si myslím že tě něco opravdu trápí a potřebuješ pomoct. Přeju ti aby tvé trápení skončilo. P.S. Snad se ti tvůj život zlepší a věř že pak se uleví nejen tobě.

Dagmar
26. 3. 2007

Pre Moniku : Ty nie siu Levinská ? Preháňaš to !!!

Janule
26. 3. 2007

A co vas ucitel, ktery sezeni vedl - tomu jste se nesverili? Co radi on? Prece nejlepe zna mechanismy procesu, ktery sam vede.

26. 3. 2007

Přesně tak, věci se mají napravovat tam a s tím, kde došlo k defektům, nemá smysl pobíhat mezi různými systémy, otázkou pro odborníka ovšem je, jestli nedošlo ke vzniku závažnější psychické poruchy.

Daniel
26. 3. 2007
re Obava

Staci v sobe najit hlubokou pokoru a poprosit o uklidneni mysli i tela. Koho ci co poprosit uz zalezi na vasi praxi. Vhodna je tez korenova meditace, kdy z prvni cakry rostou koreny do zeme a clovek se snazi procitit "dech zeme".

Obava
28. 3. 2007
Re: re Obava

Děkuji za odpověď.Už je vše v pořádku. Šlo jen o trochu větší pránický příval,spojený s vhledem, který ovlivňoval několik dní i mozkovou aktivitu. Došlo k většímu pročištění čaker než jsme zvyklý a tak jsme chvíli tápali. Mimochodem, to poznání, které teď sdílíme, je k nezaplacení všemi penězi světa. Co je zajímavé, docela dost se shoduje s feng-shuej!

Renata :)
29. 3. 2007
Re: Re: re Obava

Napiš prosím víc o svém poznání. Díky :) R.

Katka
29. 3. 2007
Re: Re: re Obava

Jsem ráda, že je vše v pořádku. Myslela jsem na vás celý den, co poradit. Žádná rada mi nenapadla, jen jsem chtěla vyjádřit účast, že věřím, že vše dopadne dobře. Já dělám "jen" jógu, ta pročišťuje, uklidňuje, jen to trvá dlouho. Jen mě za vás mrzela moniččina reakce.

Janule
29. 3. 2007
Re: Re: re Obava

Hlavni poznani a pouceni je podle me to, ze napriste uz nebudou pri kazdem zaseku volat zmatene kdekoho o pomoc, spis si zjisti inforamce, uklidni se a pokusi se resit nejdriv sami :-). Tohle rekla bych byvaji prvni lekce hledacu vsech smeru, naucit se trpelivosti, nepanikareni. A jak se pozdeji mozna ukaze - i ty nejvrcholnejsi :-)) Moudrost je jeste nad poznanim ;-)

Katka
1. 4. 2007
Re: Re: Re: re Obava

Někdy se při meditaci stává, že se špatně uzemníte a pak je tendence "někam si ulítnout". Při ukončení medit. je třeba vždy zkontrolovat, zda se vrátila všechna jemněhmotná těla. Jinak je samozřejmě možné, že čištění po m. probíhalo na nějaké mnohem vyšší úrovni a proto Vás to tak vykolejilo.Přeji mnoho úspěchů.Mějte se krásně

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám