Prsten Atlantů

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
michaela
27. 8. 2006
Prsten Atlantů

Pane inženýre, moc Vás oba zdravím. Narazila jsem na článek o prstenu Atlantů, ale nebyla jsem z něj moc moudrá. Jaké jsou jeho účinky? Díky za odpověď.

28. 8. 2006
Re: Prsten Atlantů

Tvrdí se, cituji: že tento prsten emituje tzv. tvarové vlny, které ovlivňují vibrační pole kolem osoby, která prsten nosí, proto se nemůže stát např. obětí dopravní nehody, pokud nechce úmyslně spáchat sebevraždu. Tento zázrak neviditelné kruhové mikroenergie má rovněž schopnost léčit a zmírňovat těžké bolesti v lidském organismu. Nositel prstenu rovněž může časem získat mimořádné schopnosti jako je telepatie a jasnovidectví. Osobně mám dobré zkušenosti s přívěskem se znakem Atlantů, prstýnek jsem zatím nezkoušel.

michaela
28. 8. 2006
Re: Re: Prsten Atlantů

Děkuji a přeji hezký večer.

lucie
28. 8. 2006
Re: Re: Re: Prsten Atlantů

michaelo, lze jej bezne koupit nebo je to potiz?

michaela
28. 8. 2006
Re: Re: Re: Re: Prsten Atlantů

Lucie, já ho nesháněla, ale v tom článku byl tento odkaz www.mujweb.cz/zdravi/atlanti/. Tak jsem se tam dívala a je tam kontakt na objednání. Já jsem se původně ptala spíš ze zvědavosti, ale asi koupím spíš přívěšek, protože prstýnky nenosím. Předpokládám, že účinek má spíš ten znak než to, kde je. Je to tak pane inženýre?

Nika
12. 10. 2008
Re: Re: Re: Re: Prsten Atlantů

lze jej i objednat ve Spiritu

michaela
28. 8. 2006
Re: Re: Prsten Atlantů

V tom příspěvku se píše, že se má nosit 4 - 15 hodin denně. Znamená to, že delší nošení škodí, pokud si to člověk zapomene sundat?

Tom
2. 2. 2018

Tak já to odskoušel. Koupil jsem si zlatý a nic. Necítím žádné teplo, žádné vibrace, vlnění, nebo nějaké vlny, které by pociťovala má postava. Trochu jsem zklamanej. Trochu jsem tomu věřil. :-(

Robert
4. 1. 2020

Musite citit pranu. Energii zivota. Najdete ai na youtube lightbody activation. Kdyz budete citit pranu, prsten funguje tak ze vytvari barieru kolem nas. Je jeste jeden hacek ktery se nevi. Musite obroustit hrany na tom znaku. Kulate koncovky znaku dovoli prijimat energii. Obycejny znak zamyka uzivatele na energii z zevnitr.

Tom
5. 1. 2020

Jak jsem uvedl v roce 2018. Jsem asi pařez, ale nic necítím. Co může ovlivnit je víra - věřit prstenu, že něco takového existuje. Proto se říká, víra tvá tě uzdraví, ano to možná, ale prsten a povídání o jeho znaku je jen pověra a co se týká zakulacení hran, na prstenu (zlatém), mám hrany kulaťoučké, kdy jakou kulatší být ani nemůžou.
Bohužel za mě mám krásný kousek, ale bez známek kladných účinků pro mé tělo.

Robert
5. 1. 2020

Hrany znaku. Ne prstenu. Musite to objevit sam. Ja navod Vam nedam. Sam jsem na to prisel nahodou.

Robert
5. 1. 2020

Prectete si co jsem Vam napsal. Navod jste dostal. Jen se v to dostat.

Tom
6. 1. 2020

Hrany znaku jsou zakulaceny. To jsem taky myslel, ale blbě napsal. Nikdo by prsten zlatý neprodal s ostrými kraji přeci, to dá rozum, ale hrany znaku jsou také zakulaceny. Jinak báje je to pěkná o nalezení prstenu a jeho další putování, nicméně to jest vše.

Robert
6. 1. 2020

Kazdy ma svoji zivotni energii.
Prstej hrani uzivatele pred zlou energii. Tot vse.
Vsichni umrem. Tak nebo tak. Ver a tva vira te uzdravi. Ano. Zdrava myslenka dokaze uzdravovat. Na to jsou i dukazy.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám