Prstýnky

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
michaela
5. 9. 2006
Prstýnky

Dobrý večer, mám doma několik zlatých prstýnků, které jsem dostala v době manželství od bývalého manžela. Prstýnky (včetně snubáku) jsem již neměla mnoho let na ruce. Rozváděla jsem se dost ošklivě a s bývalým manželem nejsem ani já ani dcera v podstatě v žádném kontaktu již více než 15 let. Nyní bych si z prstýnků chtěla nechat udělat něco jiného. Jak se na to dívá FŠ? Vím, že třeba nábytek přenáší energie z minulosti. Jak je to se zlatem? Díky za odpověď.

6. 9. 2006
Re: Prstýnky

Nevím jak se na to dívá FŠ, ale JŠ si myslí, že se přetavením všechno negativní ztratí, zvláště když do toho vložíte nějakou vhodnou očistnou afirmaci.

michaela
6. 9. 2006
Re: Re: Prstýnky

Díky za odpověď. Myslela jsem, že bych si nechala udělat přívěšek nebo prstýnek se znakem Atlantů. Mám kontaktní alergii na kovy, takže jiný materiál u mne nepřipadá v úvahu. V očistných airmacích se moc nevyznám.

Jana
8. 9. 2006
Re: Re: Prstýnky

Dobrý večer pane inženýre, jak tak čtu v diskuzním fóru o prstýnkách, přívěscích či plíšcích Atlantů, zajímalo by mne, zda výroba zlatého přívěsku je pouze uměleckou záležitostí nebo je třeba ještě něčeho více........., aby měl přívěsek popisovaný účinek???? Děkuji za odpověď Jana

9. 9. 2006
Re: Re: Re: Prstýnky

Už sám znak Atlantů zajistí slibované kvality přívěsku, před vlastním použitím doporučuji jej očistit nad kouřem vonné tyčinky a ze zadní strany vyrýt svůj monogram.

michaela
9. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Prstýnky

Děkuji. Už se na něj těším.

Jana
9. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Prstýnky

Také děkuji. Psal jste, že nosíte přívěsek ATLANTŮ -ráda bych se zeptala, zda ho nosíte stále nebo dodržujete určitý počet hodin jak je psáno na již citovaných www stránkách? Již dlouho nosím KŘÍŽ ŽIVOTA-NILSKÝ KŘÍŽ, který skoro nesundavám, myslím, že mne jakýmsi způsobem chrání a posiluje. Ráda bych slyšela Váš názor na tento symbol. Je možné nosit několik symbolů na řetízku pohromadě?? Děkuji za odpověď. Jana

9. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Prstýnky

Striktní hodiny nedodržuji, ale na noc přívěsek odkládám; co se týká nilského kříže, tak jsem ho na sobě zkoušel, ale odložil jsem ho, neměl jsem z něj dobré pocity. Víc symbolů vnímám lépe na samostatných řetízcích anebo je nosit samostatně a střídat je.

Jana
10. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prstýnky

Děkuji za odpověď. Přeji pěkný den. Jana

Stela
11. 9. 2006
Re: Re: Prstýnky

Jako když si něco koupíte v sekáči z kvalitní látky a znovu si něco úžasného na sebe přešijete.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám