prvek vody v kuchyni

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana
16. 1. 2006
prvek vody v kuchyni

Zdravím všechny, zrovna čtu v knize S.B. o Feng-šuej, že v kuchyni, pakliže je umístěna na západě, by neměl převažovat prvek vody, neboť vede ke ztrátám financí. Já mám kuchyni na západě. Je v ní v létě pěkně horko, a tak jsme zvolili pro efekt ochlazení tmavě modré obkládačky a šedočervnou pracovní desku kolem celé kuchyně.Skrínky a podlaha jsou sv.dřevo, závěsy a omítky žlutá. Tmavý obklad je i kolem sporáku.Pokud je obklad symbolem vody, hasí i oheň sporáku a zesiluje odtok financí na SZ kuchyně, kde je dřez? Obklady jsou nové, ale teď jsem z té informace trochu posmutnělá. Máte obdobný názor?

17. 1. 2006
Re: prvek vody v kuchyni

Netřeba kuchyň hned bourat, doporučuji zvýšit podíl elementu Kov v místnosti - v dekoracích, barvách a tvarech, v blízkosti dřezu umístit živé zelené rostliny. I přes uvedené rady je ale rozhodující, jak se v kuchyni sami cítíte, a případné problémy v oblasti finanční doporučuji řešit teprve až kdyby nastaly.

Jana
18. 1. 2006
Re: Re: prvek vody v kuchyni

V kuchyni jsem se cítila dobře, ovšem finan.problémy nastaly cca 14 dnů po nalepení kachlí, když situaci nyní zpětně hodnotím. A neboť neustále přetrvávají, pokusím se zrealizovat Vaše rady. Děkuji Vám za Vaši ochotu a zájem. Příjemný den.Jana.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám