psací stůl pro prvňáčka

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Markéta
3. 1. 2008
psací stůl pro prvňáčka

Dobrý den, mám dotaz, kam nejlépe umístit psací stůl pro syna, který začne chodit do školy. Syn je had - kov, je tedy lepší umístit stůl do oblasti kovu nebo popřípadě země nebo někam jinam? Do oblasti vědění to asi nepřipadá v úvahu, jelikož se do této oblasti otevírají dveře pokoje a nebylo by tam dostatek místa a ani světla. A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli by i postel měla být umístěna v příslušném prvku dítěte. Děkuji za radu.

4. 1. 2008
Re: psací stůl pro prvňáčka

Jdete na věc trochu od konce, podstatně významnější je rozmístění stolu a postele v souladu s harmonickým tokem energie a typologií místnosti (vliv pozice dveří, oken, odpadů atd), výskyt patogenních zón, potom následuje vliv světových stran a až naposled si můžete vybírat vhodné sektory místnosti.

Markéta
4. 1. 2008
Re: Re: psací stůl pro prvňáčka

Věci, které píšete jsem také vzala v úvahu, jen mě ještě zajímá, zda je lepší (pokud je to možné), umístit postel a psací stůl dítěte do "jeho" prvku.

Markéta
4. 1. 2008
Re: Re: Re: psací stůl pro prvňáčka

Ještě k tomu toku energie, pokud je v dětském pokoji okno naproti dveřím, jak zmírnit tok energie, aby neproletěla pokojem jako "šíp"? To okno je na protější straně spíše na pravo a dveře leží naproti zase spíše vlevo? Je potřeba tok energie zmírnit?

6. 1. 2008
Re: Re: Re: Re: psací stůl pro prvňáčka

Obvykle postačí pro zpomalení energie zavěšené křišťálky, zvonkohry, závěsy, rostliny apod. V umístění postele nebo stolu v jeho prvku nevidím žádnou výhodu, toto hledisko je o hodně slabší než ty citované výše.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám