ptáčci

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
dm
10. 7. 2007
ptáčci

Dobrý den, v JZ zóně bytu, tedy přesně na terase mi ve velkém stromku ptáček vytvořil hnízdo a seděl tam na vajíčkách.Objevila jsem je týden před stěhováním do nového bytu. Stromek jsem na staré terase nechala a nová majitelka byla pověřena péčí o nové přírůstky. Den mého vystěhování a předání klíčů se ptáčata vylíhla, ale samička je opustila, takže zahynula. Není to pro mne nějaké špatné znamení?

Monika
10. 7. 2007
Re: ptáčci

Bohužel je...Měla byste se nad sebou a tímto prdlým dotazem zamyslet!!

Dana
10. 7. 2007
Re: Re: ptáčci

Moniko - už zase? Proč si nedáte pokoj! Když se mi něco nelíbí, tak do toho vůbec nelezu! Vy z téhle diskuze vždycky uděláte b... Proč tyhle stránky vůbec čtete? Jen abyste popouzela ostatní? Nebo máte jiný důvod? Jaký?

Eva
10. 7. 2007
Re: Re: Re: ptáčci

Myslím si,že se snad nemusíte ničeho obávat, je to příroda, kterou člověk nemůže ovládat, ač by chtěl. Pochopitelně je Vám těch ptáčků líto, chápu Vás, také máme každým rokem na okně u dveří hnízdo s malými kosy nebo rehky. A také se nám stalo, že přišli o maminku. Ta je může opustit v případě, že lidé strkají prsty do hnízda nebo snad v té vaší situaci to byl i velký ruch při stěhování v okolí. U nás tomu byla tenkrát na vině obyčejná kočka, která jednoduše ptačí maminku sežrala.Ale také jsme to tehdy oplakali...Ptáci jakoby se poučili a letos si postavili hnízdo o patro výš.

Monika
10. 7. 2007
Re: Re: Re: Re: ptáčci

Milá Dano,mně se tady líbí moc a proto tyto stránky navštěvuji :-) a psát si budu jak chci,co chci a kdy chci.

Jana
10. 7. 2007
Re: Re: Re: ptáčci

Asi bude zasa na mol.

Monika
10. 7. 2007
Re: Re: Re: Re: ptáčci

Milá Jano,to že nejsem jako Vy - jak stádo ovcí neznamená,že jsem namol :-)))

Lucka
19. 7. 2007
Re: Re: ptáčci

No já se taky řídím heslem na hloupou otázku, hloupou odpověď :-)))))

20. 7. 2007
Re: ptáčci

Jak už snad všichni alespoň tuší, tak se na světě vůbec nic neděje jen tak, takže i tato událost má informativní nebo varující sdělení pro zúčastněné osoby, v daném případě by se mohlo jednat o oblast rodičovské péče, lásky či starostlivosti vůči dětem.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám