Rada

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Kristýna
28. 1. 2006
Rada

Dobrý den, mám kamarády, kteří se pokoušejí velice dlouho o dítě,proběhli umělé oplodnení, ale bez úspěchu. Dokáže feng shui ovlivnit tento problém. Máte to někdo vyskoušené? Jestli ano prosim poraďte. Teprve s tím začínám tak si nevim rady. Hezký den Kristýna

tereza kramerova
1. 2. 2006
Re: Rada

Dobrý den. Já sama s řešením takovéto situace zkušenosti nemám, ale znám dosti případů, kdy se stal "zázrak" a toužené miminko přišlo(třeba i když lékaři prorokovali nulovou šanci na otěhotnění). Většinou bylo ale třeba podívat se pořádně hluboko do podvědomí nejlépe obou budoucích rodičů a vyčistit negativní a destruktivní "programy," které znemožňují početí. Většinou mají kořeny v dětství či v prenatálu. Velice účině toto umí řešit regresní terapie, která Vás může dovést až k té prvotní příčině a umožní Vám osvobodit se. Zde je kontakt na Ernestínu Velechovskou, za kterou bych dala pro její úžasný duchovní vhled a láskyplný přístup k životu i k hledajícím ruku do ohně. www.ernestina.cz ...pro vydání se touto cestou je ovšem nutné nalézt v sobě dost odvahy postavit se sám k sobě čelem a přijmout plnou zodpovědnost za svůj život. Přeji mnoho štěstí.

1. 2. 2006
Re: Rada

Na jednom z našich seminářů FŠ se podobný problém objevil, postupně jsme tam potom probírali všechny možné blokace energie v jejich bytě i u nich samotných a výsledkem bylo otěhotnění do cca 2 měsíců.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám