rekonstrukce domku - střecha

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Olga J.
17. 2. 2007
rekonstrukce domku - střecha

Dobrý den, koupili jsme starší domek, dříve chata, postupně přestavěná na rodinný dům. V létě se chystáme na rekonstrukci, tedy rozšíření do délky cca o jednu místnost (domek je velmi malý), tvar obdélník, a stržení sedlové střechy, kde je podroví. V diskusi nedoporučujete podkroví. Co byste nám tedy doporučoval? Děkuji za radu. Olga

js
19. 2. 2007
Re: rekonstrukce domku - střecha

To bude na delsi povidani, je potreba se domluvit na rozahu stavebniho programu, vasich potrebach a predstavach, proste mnozstvi projektove prace.

Olga J.
19. 2. 2007
Re: Re: rekonstrukce domku - střecha

Děkuji. Na koho se mám prosím obrátit, jsem z okresu Praha-východ. Stačí jedna konzultace na místě, s tím, že by se pak naše architektka inspirovala a zapracovala, nebo je nejlepší zvolit architekta pracujícího s fš, i když jsou tací? Jak je to po finanční stránce? Děkuji ji Vám za Váš čas a případný kontakt na místní "fš". Olga J.

js
20. 2. 2007
Re: Re: Re: rekonstrukce domku - střecha

Doporucuji se obratit na nekolik poradcu, pres net se dostanete na nekolik i prazskych, projednat s nimi rozsah praci, bez toho nelze naklady nijak odpovedne stanovit a z nich si nakonec vybrat podle sveho citu a uvazeni, se mnou muzete taky, kdyz budete mit zajem, pracuji po cele CR.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám