relaxační křeslo

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Helena
24. 3. 2009
relaxační křeslo

Přeju všem hezký den. Vím, že pro umístění postele vůči dveřím se nedoporučuje tzv. pohřební poloha, tedy nohama ke dveřím, ale zajímá mě, zda to platí i pro relaxační křeslo, které je součástí mého čtenářského koutku. Nebo je to naopak vhodné umístění s přihlédnutím k faktu, že křeslo nabízí možnost dobrého výhledu na dveře, tedy bezpečí (nikdo mi nechodí za zády). Ale jista si nejsem. Pak by mě ještě zajímalo, zda taková "relaxační čítárna", která je na jihozápadě bytu je vůbec dobrý počin, když mám opakované problémy se vztahy. Funkci tohoto koutku bych nerada měnila, je to opravdu klidné prosluněné perfektní místo na čtení, ale kdybych chtěla podpořit párovou symboliku, dvě křesla se sem bohužel nevejdou. Ale napadlo mě dokoupit ke křeslu podnožku - to by se pak počítalo jako párový symbol? Nebo dát na křeslo dva polštářky..A nebo jak tento koutek ještě jinak posílit? POmůže mi někdo s nápady? Děkuju!!

Hany
28. 3. 2009
Re: relaxační křeslo

Heleno, já sice nejsem odborník na feng šuej, ale můj selský rozum mě nutí reagovat - když se ti v křesle dobře čte, tak co řešíš? A problémy se vztahy? Kdo je dneska nemá. Ty myslíš, že když zlikviduješ kout, který máš ráda a místo něj postavíš sousoší milenců a nad ním zavěsíš v kleci dva cvrlikající ptáčky, že ti to pomůže?!!! Holka, spíš se nad sebou zamysli... Nohy sem, nohy tam :-))

michaela
28. 3. 2009
Re: relaxační křeslo

Heleno, JZ je oblastí ženy, nejen partnerství. Takže Vaše svatyně v této oblasti je v pořádku. Pro partnerství podporujte sektory partnerství jednotlivých místností podle pa-kua. A křeslo nohama ke dveřím rozhodně nevadí, pokud není přímo proti dveřím. Tam by pak vadil přímý proud energie od dveří na toho, kdo tam sedí.

Helena
29. 3. 2009
Re: Re: relaxační křeslo

Křeslo bohužel je přímo proti dveřím. Je tu malý prostor a jinak postavit nejde. Ale popřemýšlím alespoň nad nějakým závěsem... To by pomohlo?

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám