Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
agnes
19. 8. 2007
Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Pekny den vsem. To, co se mi stava v posledni dobe, neni samozrejme nic vazneho, ale prece jen na zamyslenou. Behem 1 mesice se mi samovolne znicilo (pretrhlo) nekolik osobních predmetu (reminek hodinek, 3 kabelky, dnes dalsi) a zacaly vadnout kytky, prestoze o ne pecuji stale stejne... Napada nekoho, ceho je to signal? Dekuji za nazory. :)

Janička
19. 8. 2007
Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Prepáčte, ale napadlo ma toto : Neboli tie veci už dosť staré ? a nezaslúžite si náhodou nové, nielen lepšie a krajšie ? Kvety : nebola na "vine" aj prílišná starostlivosť, myslím až trochu extrémna ?

Agnes
20. 8. 2007
Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Pěkný večer, Jani. Ty věci byly právě relativně nové a o kytky se starám pořád stejně. Dříve byly košaté a svěží..., tak nevím. Jsou to, pravda, maličkosti. Jen si myslím, že se nic neděje náhodou a i takové drobnosti nám mají donutit k zamyšlení. Ale nad čím? Když jsem si tak jednou spokojeně jela ve svém "auti" a pomyslela si, že mi řízení jde jako mužskýmu, do 5 minut jsem najela na překážku a zničila si podvozek... Tady nebylo třeba se ptát...:)

michaela
20. 8. 2007
Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

V jakých sektorech Vám ty kytky vadnou? Ve všech nebo jen v některém, a to ve všech místnostech? A ty pokažené věci - jsou to jen Vaše osobní věci nebo společné rodinné?

Renata :)
20. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Hledala bych v obsahu kabelky. Je tam něco, co nemáte mít, nebo je zapomenuté. Napověděl by i sektor, ve kterém odcházejí květiny. :) R.

Agnes
21. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Děkuji vám oběma za zajímavé poznámky. Věci jsou osobní - hodinky, kabelky. V těch nosím dokladovku, peněženku, klíče a kapesníčky. Bohužel mne nenapadá, co z toho by mohlo vadit. Co vadí mně, je věčně prázdná peněženka.. :). Tak že by toto?... A máte pravdu - kytky opravdu vadnou ve všech místnostech v jednom sektoru -v budoucnosti (doma i v práci). Jak si to ale vysvětlit? Předem děkuji za názor.

Renata :)
21. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Oblast budoucnosti vypovídá o blízké budoucnosti, o tvořivosti, hravosti, dětech - jak se cítí doma, v ložnici o romantice a sexu. Spojuji si situaci s přetrženým řemínkem hodinek. Něco se přerušuje, dosluhuje, je třeba změnit. Neznám vás, nevím zda máte děti, zda trávíte víc času v práci než doma, jestli jste v práci spokojená, nebo tlučou biologické hodiny..... :) R.

Agnes
26. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Děkuji za podnětnou odpověď, Reni. Řemínek se nakonec přetrhl i na těch nových hodinkách. Už to nevnímám jako smůlu, ale takový malý vykřičník :). Trefila jste totiž do černého. Přeji hezký den. :)

ada
27. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Mě se teď děje to samé,ale nejsem z toho moudrá.Před asi tak 3 měsíci to začalo vodovod.kohoutkem,který ještě ze spodu teče,pak jsem rozbila lampu ,ale i v zápětí žárovku.Před týdnem zlatý řetízek staršího data,talíř už druhý.Co se to děje,peníze rychle utíkají.

Renata :)
28. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Stejná otázka.... ve které oblasti je kohoutek, ve které lampa a kuchyň? Protékající kohoutek s odtokem financí bych spojovala, lamppu a talíře s oblastí náp. přátel a úlohou muže v rodině. :) R.

silvia
28. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

zaujimava tema :-) pri nej ma napadla moja skusenost, ktoru som si az teraz dala do suvislosti so situaciou: asi 2 mesiace po rozchode s partnerom sa mi stala nemila vec a sice, ze sa z nicoho nic /bez akehokolvek zasahu/ v kupelni vysmykla hadica, privadzajuca vodu do kotla a behom par minut voda zaplavila polovicu bytu. dnes, ked som si precitala vase prispevky, uvedomila som si, ze mam kupelnu v minulosti...ze by to malo nejaky suvis?

ada
29. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Na opravu čeká vodovod už dlouho,ale ne a nejde to,pořád překážky.Sektor mezi věděním a minulostí,lampa pak bohatství,levý roh ob.pokoje.6e by to souviselo s tím,že mi štve muž ,nic mi nepomůže a ještě chce vše nachystat,je toho na mě moc,asi se půjdu vždycky naložit do vany.Renato,můžeš ještě napsat svoje vysvětlení?

Renata :)
31. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Napadá mě, co takhle místo té vany si udělat příjemný večer a zahrát si hru na pravdu? Hezky si s mužem o všem popovídejte. Řekni co tě trápí a proč, vyslechni co štve jeho. Sektory, které popisuješ souvisí totiž s rodinou a komunikací. Nebo ještě lépe, jděte si to vyříkat do té vany! : R)

Ada
31. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Renato,trefila si se úplně přesně a otevřela si mi oči,vše držím v sobě a pak to tak dopadá a muž taky.Nic není náhoda a vše souvisí se vším .Díky,jsi dobrá.

Jakub
30. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

To je vážně zajímavé, když to tak čtu, tak mi dochází, že za poslední 2 měsíce se mi stalo něco podobného. V ložnici spadnul lapač snů na hlavu mé přítelkyně, v jídelně spadl zvon štěstí na mou hlavu a v pracovně po strašné ráně vyhořela žárovka na lustru až to vyhodilo pojistky v celém domě. Všechny ty věci visely uprostřed místnosti, tedy ve středovém sektoru země. To asi bude mít nějakou souvislost... Takže díky za navedení :) Je dobré si všímat všech symbolů a hledat co znamenají, jen ještě nevím co?

Renata :)
31. 8. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Jakube, taky nevím co to znamená, ale vše to nasvědčuje tomu, že by se ti mělo v hlavě rozsvítit. (Promiň, zní to divně, ale nemyslím to vůbec zle!) Něco nevidíš, znovu cítím nějakou těžkou, stagnující energii, jako v případě té knihovny a almary po babičce. Zkus se kolem sebe rozhlédnout, provést úklid nepotřebného, nekompromisně vyházet staré věci, prostě kolem sebe provzdušnit prostor. Zcela jistě se uleví. :) R.

marcela
1. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Tak já si taky přidám.Je to asi tři týdny se mi rozbil mixér od Ježíška a dnes robot. Mixér není první v pořadí co odešel, vyhoří nebo se v nich vždy něco ulomí. Napadá mě, podle toho co zde píšete nápomocní přátelé. No jo, ale co stím? Mám se nad něčím zamyslet? V souladu s přátely?A kohoutek nám kape venku zahradní, ¨taky musíme mít všechno, co se zde objeví:) nebo spíš :( ?

Jakub
2. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Dobrý den Marcelo, vidíte, že nic není náhoda. Jen napíšu, co mě napadá, že by mohla být příčina těch vašich rozbitých věcí. Může se jednat o váš přístup k technice (třeba se máte spoléhat více na sebe, než na techniku nebo nějaké pomocníky), záleží také v jakém sektoru je mixér umístěn a tam může být problém, nebo, pokud se mixér pokazí pravidelně, je možné, že stojí v místě s nějakými skrytými vlivy nebo zónami, které mixéru nesvědčí. To jsou jen takové nápady, sama přijdete na to, kde je chyba, ale když něco nefunguje, musíme něco začít dělat jinak, aby to fungovalo :)

Marcela
3. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

No to bude asi oříšek.Protože mám mixér umístěn vlasně pokaždé jinke, ï jsme se stěhovali. Možná máte na mysli sektor, ve kterém je vždy ukládám. Je to možné. Já Fs tolik neznám.Ale přeci jen se zamýšlím nad těmi přáteli, jak zde někdö napsal. Je pravda, že cítím změnu, jákési napnelismus. Jsou mi nepříjemné věci, co dřív , v souvislosti se známými,mi nevadili nebo jsem nad nimi mávla rukou. Tak budu přemýšlet co tím.A budu ráda za radu.Díky

Renata :)
5. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Právě včera jsem se při svém studiu dozvěděla, že rozbité přístroje v domácnosti znamenají stagnující, vyčerpanou či opotřebovanou energii.....Možná jsem ty informace četla proto, aby ti je mohla předat.... :) R.

marcela
6. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Renčo,díky.Jenže já nevím co mám dělat. jak to změnit? odešel ¨nám i monitor od pc. Ale jinak jiný věci ok (zaklapávám).Starý věci v domácnosti nemáme, já vše vyhazuju, nebo dávám dál.Ty mixéry evidentn+ě u mně nechtěj pracovat. Když mne popostrčíš, budu strašně ráda.ještě jednou díky :)

michaela
6. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Marcelo, mně se tohle stává s fény na vlasy. Žádný mi nevydrží ani do konce záruky. Už dlouho se chystám nechat prověřit zásuvku. Chybka je, že je v koupelně v Bohatství. A taky nám tam prasklo zrcadlo (tedy spíš praskla jsem ho já při úklidu) a neumím ho sundat. Pravda, bohatství nic moc, ale nebudu se rouhat. Není nejhůř. Ale s těmi fény - stává se to jen mně, dceři ještě žádný neshořel, i když se fénuje stejným fénem ze stejné zásuvky. Dokonce jí fungují i ty, které mně ne. Tak si nechávám vlasy uschnout na vzduchu a fén používám, jen když není zbytí. Beru to jako varování, že mým vlasům fénování nedělá dobře. Je mi jasné, že jsem ti radou nepomohla, ale aspoň jsem si fňukla :).

Renata :)
7. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Marcelo, co přátelé, žádná změna? Stále stejní, chodí k vám často? Pokud to tak není, rozhlédni se po vstupní chodbě, umyj vstupní dveře a rámy nejlépe vodou s citronem. Co že to říkáš ?? :) :) R.

marcela3
7. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Renčo, chodí stále stejní a já když se ohlásí mám nepříjemný pocit¨, jakože bych radši aby nikdo nechodil. Jenže pak si řeknu a proč neposedět. Řekla si vstupní prostor a jsem zase na začátku. Kdysi se tu probírala naše chodba. Máme zrcadlo v chodbě proti wc.(Je to asi už rok).Lidi já vím, že to je blbě ale ještě jsem nevymyslela, nic jinýho(chodba je pidi)ale neustále na to myslím a kombinuju, tak aby mně rodina "neuškrtila":) protože konečně máme v chodbě vysněný velký zrcadlo a já kuju pikle ho sundat, nebo dát na jiný místo, kde to není pro koukání na sebe tak parádní jako naproti tomu wc. O závěsu na dveře(hlavní dveře jsou prosklený zvenku není dovvnitř vidět)mluvím taky už rok, musím uškemrat muže aby tam navrtal konzoli. Ted si asi řeknete, ona chce radu a jede ve stejných kolejích.Ale ono to není tak jednoduchý,fakt. Jdu umýt dveře citronem. Renčo ty si zlato, Já snad to zrcadlo sundám sama , ale kam sním, kdy už mně konečně cvrnkne nějakej nápad?

Renata :)
7. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Smích.... :) umyj dveře, ale dotáhni do konce celou chodbu včetně zrcadla, jinak můžeš dveře mýt každý den, můžeš na ně pověsit citrony a změna se konat nebude!!! :) - jen jsem trochu odlehčila :) R.

marcela
7. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Směješ se tomu jak se pořád motám dokola a nechci vykročit? Prosím vyvětli mi jak to myslíš, jsem natvrdlá. Jako že mužu celou chodbu naložit do citónu a když nesundám to zrkadlo, nic s tím nehne?

PT.
7. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Marcelko, neporadím se zrcadlem, ale na venkovní hlavní dveře můžete na sklo nalepit samolepicí tapetu, s pěknou barevnou vitráží a sklo se pod tapetou schová. Snad je to také řešení. Co na to ostatní? PT.

marcela
7. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Myslíš, uplně schovat sklo? Nebo jen obrázek , nějakou jakovitráž. Tyto dveře jsou jako by rozdělené do 4 částí, jako 4 průhledných částí.Výhoda je totiž, světlop v chodbě.

michaela
7. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Marcelo, znám problém minipředsíní. Tam je problém se vejít, noatž něco někam přemístit. Tak zkuste "zneviditelnit" dveře od záchoda. Třeba natřít je včetně futer stejnou barvou jako je vymalovaná chodba, použít na chodbu i dveře stejnou tapetu apod. Pak ty dveře nebudou v zrcadle tolik vidět a nebudou přitahovat tolik energie. To místo nezabere. Nebo něčím zakryjte zrcadlo a odkrývejte ho, jen když se na sebe chcete podívat.

Marcela
7. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.

Oni jsou stejné barvy jak futro(dřevo), těsně vedle je věšák stejně vysoký stajně široký ale tmavší barvy(taky dřevo). Nejsou nijak výrazné od okolí,jsou velmi hezké bych řekla.Jsou i malinko vedle , ne přímo celé proti zrcadlu ale vidět tam jsou když si stoupnu před něj. Víte co mi nejde do hlavy?jak ta energie pozná, že za těma dveřma jsou odpady. jakej rozdíl je ve dveřích a třeba závěsu před nima.Všem moc díky.pro dnešek dobrou noc(ps. přemýšlíme amputovat v té chodbě topení a na jeho místo dát zrcadlo.Sice to nebude tak hezké ale třeba to bude lepší.Naproti němu bude vysoká skřín na boty.Už jsme to s mužm probírali.tak uvidíme jak to nakonec dopadne)

Renata :)
7. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle ky

Energie nepozná, že za těmi dveřmi jsou odpady.... Představ si ji jako samu sebe, když přijdeš do neznámého prostoru, který si chceš prohlédnout. Vejdeš do každých dveří které vidíš, podíváš se tam kde je něco zajímavého, co upoutá tvoji pozornost. Prostě nakoukneš a netušíš, že za těmi dveřmi něco číhá, co tě může kousnout. A to jsou právě ty odpady v koupelně a na WC - část energie si ukousnou a část, se může znečistěná negativní energií, která vzniká očistou těla a neunikla odpadem, vrátit zpět do prostoru. Zrcadlo upoutá energii a odrazí ji dál. Trochu jsem to zdramatizovala, ale tak nějak si to představuji. Když budou dveře splývat s okolní zdí, nebudou přitahovat pozornost a nebudeš mít chuť tam nakouknout. Proto se doporučuje udržovat koupelnu stále čistou, hezkou, vzdušnou, aby negativní energie nestagnovala.... Uvidíme, snad nám dá vysvětlení i Jiří. Oni totiž ty koupelny a úniky jsou věčné téma. Možná by to byl námět pro nový článek. :) R.

Marcela
8. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadl

Renčo díky, hezky si to napsala.Zamoměla jsem napsat, že jsem před zrcadlo na skříňku dala nedávno kytku.V koupelně pořádek je pořád. Dveře jsou hned za vstupními dvřmi, takže nejsou až tak vidět. Ale pokud je energie mrška zvědavá a nakoukne jak se dveře otvřou vidí wc mísu a vedle ní v rožku je další kytka, myslím že to je zelenec. Moc se mu tam daří a visí odshora už pomalu a ž k zemi.Ale to zase obhajuju místo pro to zrcadlo, že. No ¨stále semi nechce pohnout z místa :)). Ale přeci jen jsme včera doma rozvinuli debatu.Kam s ním.?Takže malej krůček by tu byl.Nejde ani tak o nějaké věci jako je mixér ale o nás o lidi. Ty spotřebiče je spíš asi ukázka, jak je to špatně a jak to může "škodit".Asi mi chtěly ukázat, hele podívej, nám se tu špatně pracuje,není tu ta správná energie ani pro vás pro lidičky.

Irra
10. 9. 2007
energie nekdy schovane veci pozna a nekdy ne

Ahoj, s dovolenim to jeste zamotam, protoze tomu nerozumim. JAk to, ze proudici energie nekdy veci, co jsou schovane nebo zamaskovane, nevidi a nekdy vidi? JAko priklad uvedu treba ty zminene dvere, bud natrene na stejnou barvu, nebo za zavesem - tam energie nevidi, ze tam jsou dvere. NA druhou stranu nesmim mit veci pod posteli - myslim, ze je minena i valenda, kde jsou ale ulozne prostory uzavrene a obsah neni videt - pro mne je to ekvivalent tech dveri schovanych za zavesem - teoreticky by nemel energii zajimat. Nebo je to jeste uplne jinak?

PT
8. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Ano, Marcelko, myslím úplně schovat sklo, všechny 4 skla, ta samolepicí tapeta s vitráží je taky průhledná a pokud si vyberete světlou sam. tapetu, tak pustí i více světla a vypadá to i hezky.

Jakub
2. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Mno to máš celkem pravdu, už nějaký týden mám připravené hromádky věcí, kterých se chci zbavit, ale zatím jsem se k tomu nedostal, tak jsem hromádky zase někam uklidil. Taky jsem začal zásadním způsobem přemýšlet o tom, jak by měl vypadat můj domov, musím udělat všechno jinak, už to nepůjde jako dosud. Tak to asi bude tak, jak píšeš, jen mi to ještě chvíli potrvá, než se uleví. Ale ty věci visely v pořádku několik let, a najednou během dvou měsíců všechno padá :-) a zrovna na hlavu. A k tomu ta žárovka.

Eva
17. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Ahoj! Minulý týden jsem si četla všechny tyto příspěvky a ani mě nenapadlo, že se mi taky stane podobná věc! Mně vadnou kytky v sektoru budoucnost/děti. Mám z toho docela hrůzu!!! Je teda pravda, že jsem v poslední době neměla náladu vůbec na nic a kytky jsem trochu opomíjela, ale všechny drží, jenom dvě to nevydejchaly (jedna v ložnici a jedna v obýváku) - a obě v tomto sektoru. Té první v ložnici na okně jsem si nejdřív ani nějak moc nevšímala, ale včera večer, když jsem přišla domů a byla ohnutá k zemi veliká yuka - moje oblíbená, tak jsem se vyděsila, co se to děje!!? Tuhle yuku jsem dostala od svého bývalého přítele, se kterým jsem byla 7let. Před 3roky jsme se rozešli. Celou dobu krásně rostla, až je z ní opravdu velikán - tak 1,7m. Před rokem a půl jsem se seznámila s dalším mužem a byli jsme šťastní a začali jsme přemýšlet o miminku. Ale nedařilo se. (S předchozím přítelem se taky nedařilo). Před třemi týdny mi z ničeho nic přítel oznámil,že potřebuje svobodu a že je mezi námi konec. Byla jsem z toho opravdu špatná. Přece jenom biologické hodiny už tikají! Úplně spontánně jsem napsala tomu předchozímu partnerovi a od té doby se vídáme. a zrovna den před tím než ta yuka spadla, tak u mě přespal. Nejdřív jsem si v legraci říkala, jestli jí nějak neuhranul. :-) ale pak jsem si všimla v jakém sektoru je a zkontrolovala jsem i jiné místnosti a docela jsem se vyděsila!!! Nenapadá vás, co to může znamenat???? A co bych měla udělat????

saša
17. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Evičko,jak se na to oba díváte?Vidíte společnou budoucnost-nebo je to jen taková náplast?

Eva
18. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Když, to je právě to, co nevím. :-) Moje srdce je ještě u toho novějšího partnera. Ale tohohle jsem si vždycky hrozně vážila a on mne taky, vždycky jsme si měli co říct. Já bych asi do toho šla,protože si myslím, že by z toho byl krásný vztah, trochu jiný než před tím, ale hezký. Ale jak je to u něho nevím. I když jsme spolu strávili hodně času poslední dobou, neměli jsme na to - říci nějaké rezolutní stanovisko. Asi to chce čas. Jen jestli mě něco nevaruje přes ty kytičky.

saša
18. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozbite veci, povadle kytky.. ?

Anebo Ti to taky mělo říct,že něco skončilo a něco pěknější začíná....

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám