Rozbití dekorační zkameněliny - pomozte odhalit význam

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Elektra
15. 10. 2007
Rozbití dekorační zkameněliny - pomozte odhalit význam

Několik let vlastním dekorativní zkamenělinu - jsou na ní dvě rybky, které jakoby plují každá opačným směrem. Dříve jsem ji měla několik let umístěnou nevědomky v sektoru bohatství,před několika měsíci jsem ji přemístila na JZ do sektoru minulosti. V tomto sektoru mám také umístěný rámeček s fotkou partnera s jeho matkou, která už je několik let mrtvá. Před pár dny jsem při utírání prachu rámečkem nechtěně shodila zkamenělinu, která se rozbila a jednu z rybek jakoby přepůlila.Moje prvotní reakce byla pocit neštěstí a chtít zkamenělinu okamžitě slepit, což jsem zatím neudělala. Většinou těmto příhodám nepřikládám moc velký význam, ale z této mě doslova a dopísmene zamrazilo. Od té doby nad tím pořád dumám neb nějak tuším, že to má hlubší význam. Nenapadá vás něco, co by to mohlo znamenat? Na jaké jobovky se připravit?

16. 10. 2007
Re: Rozbití dekorační zkameněliny - pomozte odhalit význam

Na jobovku to nevypadá, rybky co plavou od sebe symbolizují rozcházení, takže není žádný důvod je lepit, spíš jde o upozornění že je čas vyrazit spolu po stejné cestě.

Renata :)
17. 10. 2007
Re: Re: Rozbití dekorační zkameněliny - pomozte odhalit význam

Jeví se mi to jako jasná zpráva. V JZ sektoru- partnerství, nemá fotografie partnera společně s maminkou co dělat. Je to sektor váš a vašeho partnera. Rybky a fotografie společně symbolizovaly vztah matky a syna. Je čas na vztah partnerský a odpoutání se od tzv. pupeční šňůry. Doporučuji umístit fotografii do jiného sektoru než je JZ (možná do SZ) a s rybkama se rozloučit. :) R.

Elektra
17. 10. 2007
Re: Re: Re: Rozbití dekorační zkameněliny - pomozte odhalit význam

Děkuju za odpovědi, pane Šmikmátore a Renato. Fotku už jsem dala jinam, rybky půjdou do popelnice:-) To rozbití rybek bych vnímala podobně jako p. Šmikmátor -je čas na společnou cestu. Jenom pořád uvažuji nad tou souvislostí, že jsem je rozbila tou fotkou. Kdyby jeho maminka byla naživu a partner na ní byl fixovaný, tak bych to viděla stejně jako ty, Renčo, a takovou fotku bych ani doma nechtěla. Ale jeho maminka už je hodně let mrtvá, proto hledám nějakou hlubší souvislost. Je to skoro jako vzkaz ze záhrobí, jestli mi rozumíte..

Renata :)
18. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: Rozbití dekorační zkameněliny - pomozte odhalit význam

Čti mezi řádky.... Proč doporučení dát fotografii do sektoru náp. přátel - SZ? Neříkám, že je partner fixovaný na mamince, jen jsou věci mezi nebem a zemí.... přesně tak, jak to cítíš.... vzkaz....snad bych jen opravila výraz který jsem použila, - že je čas na vztah partnerský na - vztah manželský... Teď už by to mohlo být srozumitelné... :) R.

Jarmila H*
23. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Rozbití dekorační zkameněliny - pomozte odhalit význam

Elektro, existují souvislosti, které jdou mimo současný život, ale vstupují nadále do současných vztahů. Mohlo být, že matka vašho partnera měla vůči němu něco nevyřešeného, něco co mu dlužila - vysvětlení, objasnění, sdělení něčeho důležitého, něco, co si neřekli, na co se styděl zeptat, nebo neměl odvahu atd.Tyto nevyřčené, nedotažené věci pak ovliňují ty osoby, co zůstaly, co jsou zde. A může tam být závislost dokud se to pouto nepodaří zrušit. To je na vzpomínkách syna k matce(v tomto případě), zda je schopen vysledovat, co zůstalo "ve vzduchu", a to se pak snažit ukončit.Přeji vše dobré a hlavně vyjasnění všeho. Jarmila H*

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám