Různé metody

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Věra
21. 4. 2005
Různé metody

Moc Vás všechny zdravím!Pořád jsem na pochybách jak skloubit jednotlivé metody:hl.vchod máme na jih-podle toho je ložnice v oblasti partnerství,pokud vezmu metodu kompasu tak mi zde vychází meditace,vědění.Čím se "řídit"-intuici bych si nechala jako rezervu..Docela "univerzální" se mi jeví metoda vhodných směrů-podle data narození.Prosím o rozřešení mých pochyb a moc děkuji!Přeji pohodový den.

21. 4. 2005
Re: Různé metody

Metoda Pa-kua funguje pro prostor CELÉHO BYTU jen tehdy, jestliže se do něj vstupuje ze severu, v ostatních případech se s kompasovou školou nesejde, proto kudy chodím, tudy všem doporučuji aplikovat metodu Pa-kua jen pro MÍSTNOSTI a další menší prostorové celky, které vytváří náš mikrokosmos, naše bezprostřední okolí. Pro ložnici je prioritní být v jinové části bytu, tj. od JZ po SV, pokud možno co nejdále od vstupu do bytu, mimo patogenní zóny všeho druhu. Metoda vhodných směrů podle data narození je pro ložnici vhodná mnohem méně, neboť vás např. může s partnerem rozmístit po bytě do poměrně vzdálených křídel nemovitosti.

Věra
2. 5. 2005
Re: Re: Různé metody

Díky za objasnění,ale přesto:máme rod.dům-čtverec12*12m,vchod z jihu a já pořád tápu,zda-li např.kuchyně na SZ je v oblasti bohatství(podle hl.vchodu) nebo v obl.nápomocné osoby(podle svět.stran).Moc díky!!!Konečně můžu s někým diskutovat o fengšuej.Nikdo v okolí není a spíše taky nemůžou pochopit, že něco takového existuje a hlavně funguje.Krásný den všem!

3. 5. 2005
Re: Re: Re: Různé metody

Nepleťme dohromady 2 systémy, oba fungují samostatně a oba mají své opodstatnění v určitých situacích. Vaše kuchyně neleží v příliš vhodném místě hned z několika důvodů, nicmémě podle systému Pa-Kua leží v sektoru bohatství, podle školy kompasu leží v sektoru, který představuje moudrost, odpovědnost, a je rovněž nejlepším místem v bytě pro shromažďování hodnot materiálních i duchovních, v tomto případě lze očekávat spokojenost rodiny s hojností dobrého jídla.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám